Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Naujų Idėjų Kamerinis Orkestras NIKO

Š 2016-10-15 19:00
LDK Valdovų rūmai
7.00 - 21.00
Muzikavimo džiaugsmas, originalumas, drąsa ir išskirtinė atlikimo kokybė - visi šie žodžiai tinka apibūdinti Naujų idėjų kamerinį orkestrą NIKO. Manantys, kad moderni klasikinė muzika yra kažkas nesuprantamo ar nuobodaus, išgirdę NIKO atliekamus kūrinius, labai tikėtina, pakeis savo nuomonę ir taps tikrais tokios muzikos entuziastais. Atlikdami kūrinius mintinai ir sujungdami populiariosios ir klasikinės muzikos idiomas su netradicinėmis styginių instrumentų grojimo technikomis, į pasirodymą įtraukdami dainavimą ar minimalistinę choreografiją, NIKO sukuria stulbinančią patirtį. Efektas užburiantis, rezultatas patrauklus įvairaus amžiaus publikai.

Koncerto Valdovų rūmuose metu NIKO taip pat pristatys savo naujausią kompaktinę plokštelę, kurią įrašė dviejų žemynų įrašų studijose. Siekdami kuo geriau atskleisti tembrines ir akustines styginių instrumentų savybes NIKO šį albumą įrašinėjo ne tik Lietuvoje ir Vokietijoje, bet ir prestižinėje “Paramount” įrašų studijoje Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Pastarąjį dešimtmetį NIKO tapo neatsiejama Vilniaus muzikinio gyvenimo dalimi, bei Lietuvos ambasadoriumi visoje Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Inovacijas mene ir muzikoje vertinanti Norvegijos publika vos prieš keletą savaičių  festivalyje “Festspillene i Elverum” vykusį lietuvių pasirodymą palydėjo griausmingais aplodismentais. “Tai buvo nauja, netradicinė kamerinė muzika ir ... o Dieve, kokia puiki (“cool”) ji buvo! Tai yra muzika, atspindinti mūsų laiką ir pajėgi kreiptis į kur kas platesnę auditoriją” - rašoma Norvegijos dienraštyje “Hamar Arbeiderblat”.


Organizatorius: Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO
www.nicomusic.eu
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Naujų Idėjų Kamerinis Orkestras NIKO Š 2016-10-15 19:00 LDK Valdovų rūmai 7.00 - 21.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:15
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Trukmė:
1 val.10 min.
Nuolaidos:
- 40% studentams, senjorams, moksleiviams, neįgaliesiems (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Katedros a. 3 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Irina Martos
Didžioji g. 31 Vilnius