Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Andrius Kaniava kviečia susitikti ''Laive-restorane'' | Panevėžys

T 2016-11-30 18:00
Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys
Įvykęs renginys
Dėmesio!

Pranešame, kad renginys Andrius Kaniava kviečia susitikti ''Laive-restorane'' | Panevėžys yra perkeliamas iš lapkričio 27 d. į lapkričio 30 d. 18:00 val.

Bilietai galios tie patys. Jei jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti kreipdamiesi el. paštu info@bilietai.lt pridėdami prašymą, pavedimo kopiją bei bilietų kopiją.

Organizatorius atsiprašio už nepatogumus.


Andrius Kaniava kviečia susitikti „Laive-restorane“


Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ skelbia didžią naujieną – Andrius Kaniava pristatys naują kompaktinę plokštelę „Laivas – restoranas“. Po beveik metus užtrukusių įrašų studijoje (garso režisierius Ignas Juzokas), dienos šviesą išvys naujasis dainuojančio aktoriaus darbas, kuris bus pristatytas visuomenei didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Specialiai pristatymo koncertams ruošiamoje programoje gros visas būrys prie šio albumo dirbusių muzikantų: Andrius Kaniava (gitara, fortepijonas, vokalas), Aleksander Ten (gitara, mandolina, bandža), Nerijus Bakula (akordeonas), Sigitas Mickis (fortepijonas), Žydrūnas Mockūnas (perkusijas, mušamieji), Ignas Juzokas (kontrabosas).

Tai, kas laukia koncertuose, težino vienas Andrius. Tai, ką išvys žiūrovai, težino Andrius ir muzikantai. Tai, ko laukti koncertuose, sužinosite tik apsilankę juose. O pats Andrius Kaniava apie tai, ko tikėtis albume, sako taip: „Pasijuskite senų  laikų  restorane,  alsuojančiame anų laikų madinga prabanga ir virtuvės  kvapais, tikrai puikioje vietoje,  kur  mūsų  amžininkas  galėdavo atšokti  vestuves, gedulingai  pavakarieniauti,  esant gerai nuotaikai - pavakaroti su draugais, o užplūdus blogai - duoti kam nors į snukį. Ir rūkyti

Išgirskite muziką, kurios reikėdavo ieškoti

Grįžkite į laiką, kai muzika buvo paslaptis, o vinilo plokštelėse ir manetofonų juostose skambantys atlikėjai buvo tolimi, paslaptingi, neapčiuopiami ir nepasiekiami
Ir, prieš pareikšdami savo nuomonę apie tai, ką išgirdote , suskaičiuokite iki dešimt“.

Daugiau informacijos: Koncertai@bardai.lt
Tel.867223266
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Andrius Kaniava kviečia susitikti ''Laive-restorane'' | Panevėžys T 2016-11-30 18:00 Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Trukmė:
1 val. 30 min.
Nuolaidos:
- 20% su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Nepriklausomybės a. 8 Panevėžys Lietuva