Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Artūras ANUSAUSKAS. Tarptautinei muzikos dienai - ''Nuotaikos''. Džiazo improvizacijos fortepijonui

Pn 2016-09-30 18:00
MUZIKOS GALERIJA
8.20 - 10.00
Koncerte „Nuotaikos“, kuris skiriamas tarptautinei Muzikos dienai, skambės originalios bei aranžuotos džiazo kompozicijos fortepijonui. Muzikos kritikų A.Anusauskas apibūdinamas kaip įvairiapusiškas muzikas – jis klausytojus pavergia itin jautriai perteikiamomis subtiliomis melodijomis, tačiau jam nesvetimos ir aktualios šiuolaikinės muzikos temos bei ritmai.
Su gera nuotaika „Nuotaikų“ koncerte pasitikite muzikos savaitgalį!

Artūras Anusauskas – pianistas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius, džiazo katedros vedėjas. Aktyviai koncertuoja solo bei įvairių ansamblių sudėtyje. Gastroliavo Belgijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Skandinavijos šalyse, Rytų Europoje, Liuksemburge, Italijoje, JAV, Izraelyje, Maskvos filharmonijoje P. Čaikovskio salėje.A. Anusauskas koncertavo su įvairiais simfoniniais, kameriniais orkestrais, drauge su žymiais užsienio bei Lietuvos džiazo atlikėjais: Steve Houghton (JAV), Jimmi Roger Pedersen (Danija), Jeff Cascaro (Vokietija), Anne Kierulf (Danija), Marco Tamburini (Italija), Rusty Jones (JAV), Mauro Campobasso, Daniele Scannapieco, Gaetano Partipilo (Italija), Vytautu Labučiu, Vladimiru Čekasinu. Už aktyvią koncertinę veiklą 2005 m. apdovanotas „Auksiniu disku“. Jo diskografijoje 29 albumai, net 4 iš jų soliniai.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Artūras ANUSAUSKAS. Tarptautinei muzikos dienai - ''Nuotaikos''. Džiazo improvizacijos fortepijonui Pn 2016-09-30 18:00 MUZIKOS GALERIJA 8.20 - 10.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: -
Nuolaidos:
- Studentams, senjorams 20%

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Gedimino pr. 37 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Muzikos galerija, VšĮ
Gedimino pr. 37 Vilnius