Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(ATŠAUKSTAS) Blossoms

K 2017-02-23 20:00
Menų fabrikas Loftas, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Medusa Concert apgailėstaudama praneša, kad “Blossoms” ir Declan McKenna koncertas, turėjęs įvykti vasario 23 d. Menų fabrike “Loftas”, yra atšaukiamas.
“Blossoms” vadyba informavo, kad dėl iškilusių logistikos problemų grupė yra priversta atšaukti eilę koncertų Baltijos šalyse ir Suomijoje: vasario 20 d. Helsinkyje, vasario 21 d. Taline, vasario 22 d. Rygoje ir vasario 23 d. Vilniuje.

Jei bilietus įsigijote internetu - grąžinimai už bilietus bus atlikti atgal į Jūsų sąskaitą iš kurios atliktas pavedimas už bilietus.

Jei bilietus pirkote kasoje - dėl grąžinimų prašome kreiptis el. paštu info@bilietai.lt.

Visi grąžinimai bus atlikti iki 2017 m. kovo 10 d.

Organizatorius atsiprašo už nesklandumus.


Vilniuje britų grupės „Blossoms” koncertas

2017 m. vasario 23 d. sostinės „Lofte“ pirmą kartą Lietuvoje koncertuos jauna ir talentinga britų grupė „Blossoms“, kuriai muzikos profesionalai žada puikią pasaulinę karjerą. Vos prieš trejus metus susikūręs indie pop stiliuje grojantis kolektyvas šiemet išleido savo debiutinį albumą ir jau raško ankstyvosios šlovės vaisius – jų naujas albumas net dvi savaites karaliavo pirmoje vietoje Didžiosios Britanijos chartuose, dainos „Charlemagne“ vaizdo klipo peržiūrų skaičius internete artėja prie pusantro milijono, o didžiulis žiniasklaidos dėmesys ir gerbėjų meilė pranašauja „Blossoms“ svaigią ateitį pasauliniame muzikos olimpe.

Mes – iš Stokporto!

2013 m. susibūrusį kolektyvą sudaro penki nariai – tai Tomas Ogdenas (vokalas, gitara), Charlie Saltas (bosinė gitara, vokalas), Joshas Dewhurstas (gitara, perkusija), Joe Donovanas (mušamieji), Myles Kellockas (klavišiniai, vokalas). Ir nors jų gimtasis miestas Stokportas yra vos 10 km nutolęs į pietryčius nuo Mančesterio, bet jie vis vien nori vadintis grupe iš Stokporto. Ir tai visai netrukdo ambicingiems muzikantams lygiuotis į geriausius iš geriausiųjų: „The Smiths“, „The Stone Roses“, „Oasis“.

Grupė „Blossoms“ tik iš pirmo žvilgsnio atrodo lyg tipinė pradedančioji britų komanda. Tačiau skirtingai nuo panašių kolektyvų, „Blossoms“ jau gali įsirašyti į savo biografiją pirmąją vietą Anglijos ir Škotijos grojaraščiuose, itin gerus muzikos žurnalo „New Music Express“ (NME) atsiliepimus bei garbę atsidurti 2016 m. BBC „Sound Of“ naujųjų grupių lentelės viršūnėje.

Grupės nariai, gyvendami artimoje vienas kito kaimynystėje ir besimokydami vienoje mokykloje, iki šiol repetuoja vieno iš savų giminaičių sandėlyje - tame pačiame, kuris yra pavaizduotas jų debiutinio albumo „Blossoms“ viršelyje. Nors šis pirmasis darbas pasaulio šviesą išvydo tik 2016 m. rugpjūčio 5 d., grupė jau yra pasiruoši leisti ir antrąjį albumą, kuriam jau yra įrašiusi penkioliką dainų. Jie nesikuklina pasakyti, kad save laiko populiariosios muzikos grupe ir atėjo į muzikos pasaulį ilgam. Ir jų fantastiškai sėkmingas debiutas verčia tuo patikėti!

Taigi „Blossoms“ verta pamatyti ir išgirsti būtent dabar, nes kitaip teks kramsnoti alkūnes – juk šiandien juos jau atpažįsta gatvėse visoje Britanijoje, o rytoj jie bus žinomi visame pasaulyje.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=WBtVjjLtEY8
https://www.youtube.com/watch?v=cs_0z3DaIC4
https://www.youtube.com/watch?v=5VXvOJ6b12k

Renginio nuoroda: http://www.medusaconcert.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(ATŠAUKSTAS) Blossoms K 2017-02-23 20:00 Menų fabrikas Loftas, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Svarbi informacija

Durys atidaromos: 19:00
Trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Švitrigailos g. 29 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Medusa Concert UAB
Medusa Concert UAB
V. Putvinskio g. 30a-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Įmonės kodas 135812959
PVM kodas LT358129515