Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) GABRIELIUS VAGELIS. AKUSTINIS KONCERTAS

S 2017-12-03 19:00
Geltonos Sofos klubas, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Pranešame, kad renginys GABRIELIUS VAGELIS. AKUSTINIS KONCERTAS, turėjęs įvykti gruodžio 3 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2017 metų gruodžio 16 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


Šių metų „Eurovizijos“ atrankoje sublizgėjęs, jos finalą pasiekęs jaunas ir talentingas dainininkas ir dainų autorius Gabrielius Vagelis surengs savo akustinį koncertą Geltonos sofos klube. Koncerto metu skambės ne tik visiems gerai pažįstamos dainos, bet ir paties Gabrielio kūrybos dainos. Vienu perspektyviausių laikomo dainininko bagaže – radijo stočių viršūnėse karaliaujantys hitai bei du vaizdo klipai. Kartu su jungtine lietuvių-ispanų kūrybine komanda Pietų Ispanijoje nufilmuotas vaizdo klipas dainai “Negaliu atsilaikyt” savo populiarumu nustebino net ir pačius jo kūrėjus, o dėl galimybės filmuotis kitame Gabrieliaus Vagelio vaizdo klipe hitui “You are beautiful”, merginos stojo į eilę. Šio klipo pristatymą bei akustinį Gabrieliaus koncertą visa Lietuva galėjo tiesiogiai stebėti LNK GO. Gabrielius Vagelis žavi ne tik išskirtiniu savo balsu, bet ir charizma bei išvaizda. Perspektyvus atlikėjas pernai tapo vieno didžiausių Europoje prekybos kompiuterine technika ir elektronika tinklų “Euronics” reklaminiu veidu. Taip pat reklamavo Aisčio Mickevičiaus kvepalus “Like Bubbble Gum. Scent of Happy Life” bei fotografavosi vyriškų drabužių “Bütega” reklamoje. Jaunuolis savo muzikoje dažniausiai jungia RnB bei POP stilius, tačiau nevengia ir eksperimentuoti. Muzikinę karjerą Gabrielius pradėjo dar vaikystėje, muzikos mokykloje, o šiandien jis jau yra dainavęs didžiausiose Lieuvos scenose kartu su tokiais atlikėjais kaip Amy Diamond, Rosita Čivilyte, Katažina Nemycko, Česlovu Gabaliu bei kitais.

Išankstiniai bilietai 9 € 

Renginio dieną bilieto kaina 12 €*

Moksleiviams ir studentams 3 €* (pateikus galiojantį pažymėjimą)

Vaikams iki 6 metų nemokamai (pateikus amžių patvirtinantį dokumentą)

Geltonos Sofos Klubo nariams 3 €* Tapk klubo nariu!

* bilietus perkant prieš koncertą prie durų. Atsiskaitymas tik grynais.

Geltonos sofos klubas yra VšĮ Artoteka projektas, o Artoteka - pelno nesiekianti menų studija, nuo 2009 m. organizuojanti daugiau kaip keturiasdešimt kūrybinių-edukacinių užsiėmimų vaikams ir suaugusiems. Visos surinktos lėšos koncertų metu - skiriamos kūrybinių užsiėmimų organizavimui vaikų ir senelių namuose, ligoninėse bei neįgaliųjų centruose.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) GABRIELIUS VAGELIS. AKUSTINIS KONCERTAS S 2017-12-03 19:00 Geltonos Sofos klubas, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Cenzas: nėra
Trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos:
- 6€ Studentams, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 6€ Geltonos Sofos Klubo nariams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šeimyniškių g. 23 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Artoteka, VšĮ
Šeimyniškių g. 23 Vilnius
Įmonės kodas 302448763