Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) KETURIOS ŠANSONO ŽVAIGŽDĖS (IZMESTJEV, JUTA, LIUBAVIN, DUBROVIN) KLAIPĖDA

Pn 2017-04-21 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Pinigų grąžinimas
Dėmesio!

Pranešame, kad renginys KETURIOS ŠANSONO ŽVAIGŽDĖS (IZMESTJEV, JUTA, LIUBAVIN, DUBROVIN) KLAIPĖDA turėjęs įvykti balandžio 21 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/345903

- Bilietai taip pat gali būti grąžinami šiose BILIETAI.LT kasose (kasos darbuotojui privalote pateikti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą, kurį rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593 ):
1. „Forum Cinemas Vingis”, „Domino“ teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
2. VCUP, informacijos skyrius pirmame aukšte, Upės g. 9, Vilnius
3. Vilniaus mažasis teatras, Gedimino pr. 22, Vilnius
4. Kauno „Akropolis”, informacijos centras, Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas
5. Kultūros centras „Girstutis“, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas
6. „Švyturio” arena, BILIETAI.LT kasa, Dubysos g. 10, Klaipėda
7. „Akropolis”, „Vakarų ekspresas“, Taikos pr. 61, Klaipėda
8. Miltinio dramos teatras, Laisvės a. 5, Panevėžys
9. Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus
10. Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė

Organizatorius atsiprašio už nepatogumus.Mieli draugai, džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad BALAND 21d. Klaipėdos Švyturio arenoje įvyks koncertas „ ŠANSONO ŽVAIGŽDĖS“, kuriame dalyvaus jūsų pamėgti atlikėjai: Sergej Liubavin, Eduard Izmestjev (buv. Andrej Bandera) , Juta ir Sergej Dubrovin (grupės Fristajl solistas. Artistai nudžiugins žiūrovus kaip seniai pamėgtomis dainomis, taip ir naujais muzikiniais kūriniais. Melodingi motyvai, širdingi tekstai ir jaudinantis vokalas nepaliks abejingo nei vieno žmogaus. Kviečiame Jūs praleisti nepamirštamą vakarą geroje kompanijoje.

Sergej Liubavin – dainų autorius ir atlikėjas, poetas, kompozitorius ir aktorius. Sergejaus Liubavino kūryba išsiskiria nepaprastu romantiškumu ir jausmingumu, kas yra reta šiuolaikinėje estradoje. Jo dainos paliečia kiekvieną žmogų, kuris sugeba mąstyti, jausti ir užjausti. Jautrus lyrikas priverčia plakti moterų širdis ir tikėti nesumeluotu nuoširdumu. Sergejaus Liubavino koncertuose žiūrovus žavi neįtikėtina artisto energetika, jo žavesys ir vyriškumas.

Eduard Izmestjev (buv. Andrej Bandera) – vienas iš talentingiausių ir romantiškiausių atlikėjų, kompozitorius, aranžuotojas, garso režisierius. Eduardo Izmestjevo vokalas – atviro žmogaus balsas, nuoširdžiai mylinčio gyvenimą, kurio kūryba tapo tikru atsaku į daugelio žmonių lūkesčius išgirsti iš tikrujų širdingas dainas. Ji atlieka savo dainas taip, kaip tai gali padaryti tik jis: dainos – apreiškimai, dainos – prisipažinimai, dainos – atradimai.

Juta – dainininkė, savo dainų autorė ir atlikėja, sėkmingai užsirekomendavusi kaip hitmeikeris (hitų rašytoja). Jos dainos skamba filmuose ir spektakliuose, o tapusi kultine „Žili-byli“ iš serialo „Soldatai“  iki šiol yra atlikėjos vizitinė kortelė. Per 15 kūrybinės veiklos metų Juta išleido 9 albumus, jos skirtingu periodu dainos  – „Imia“, „Liubimyj moj“, „Revnost“ iki šiol skamba radijo stotyse. Eiline vija kūryboje Jutai tapo 2014 metai: jos albumas „Kstati“ buvo nauju skyriu atlikėjos kūrybinėje medžiagoje,  o taip pat tapo vienu iš sėkmingiausių įrašų dainininkės karjeroje. Daina „Liubimyj moj“ išvis tapo nacionalinės vertybės hitu, gavo premiją „Zolotoj grammofon“. Taip pat dainininkė nudžiugins savo klausytojus nauja daina – „Mama“, kuri nenutyla radijo stotyse. 

Sergej Dubrovin– grupės „Fristajl“ solistas nuo 1992m. kovo mėn. iki 2001m. rugpjūčio mėn. Rusijos festivalio „Pesnia goda“ laureatas. Visiems yra žinomas pagal dainą „Ah, kakaja žensčina“.  Būtent atliekama Sergejaus Dubrovino, 1996 metais, ši daina tapo populiari ir mylima klausytojų visoje šalyje ir už jos ribų.  Po to kai Sergejus paliko grupę, jis užsiėmė soline karjera. Išleido 2 solinius albumus. Sergejaus repertuare kaip hitai, kuriuos jis dainavo budamas grupėje – taip ir naujos, jau pamėgtos klausytojų, dainos.  Sergejus daug gastroliuoja įvairiuose šalyse, dalyvauja Šanson Tv ir Lia-Minor televizijos kanalų laidose. Pastaruoju metu Sergej Dubrovin aktyviai dirba ir planuoja išleisti dar vieną solinį albumą „Ženskije tajny“ ir duetinį albumą „Vtoroje krylo“  kartu su dainininke Liubov Šepilova.

Tikimės, kad susidomėsite mūsų pasiūlymu ir nuotaikingai praleisite laiką.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) KETURIOS ŠANSONO ŽVAIGŽDĖS (IZMESTJEV, JUTA, LIUBAVIN, DUBROVIN) KLAIPĖDA Pn 2017-04-21 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Pinigų grąžinimas
Svarbi informacija

"Ramirent" klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose gali įsigyti iki 2017 02 21 imtinai

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Trukmė: 2 val. 
Nuolaidos:
-  neįgaliesiems 10% (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Da Holding, UAB
Įmonės kodas 301002562
PVM kodas LT100003380915