Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(atšauktas) KULIAVAS-TEN acoustic guitar duo | Palanga

Š 2017-06-10 19:00
Ramybės kultūros centras, Palanga, Palanga
Pinigų grąžinimas
Dėmesio!

Pranešame, kad renginys KULIAVAS-TEN acoustic guitar duo | Palanga, turėjęs įvykti birželio 10 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2017 metų birželio 23 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


„Ramybės“ kultūros centras
Vytauto g. 35, Palanga

2017 m. birželio 10 d. 19 val.

KULIAVAS-TEN acoustic guitar duo


Martynas Kuliavas ir Alex Ten – gitaros virtuozai, pelnytai laikomi vienais geriausių  Lietuvos scenos gitaristais, koncerte pristato išskirtinę meninę programą, kupiną žanrų ir stilių įvairovės bei aukščiausios klasės meistriškumo.

Šie muzikantai – tokie panašūs atlikimo virtuoziškumu, bet kiekvienas turintis savitą atlikimo manierą, puikiai dera duete ir papildo vienas kitą. Jų skirtingumas, atskleidžiamas muzikinėje bendrystėje priverčia klausytoją patikėti ne tik jų nepaprastu gebėjimu groti drauge, bet ir atveria tikrą vyrišką, autentišką muzikinio skonio ryšį. Alex Ten sako, jog jam patinka tai, kad Martynas, būdamas puikiu muzikantu, įsiklauso į jo grojimą ir neužgožia kolegos.  Tuo tarpu Martynas sako, kad grodamas su Alex visada jaučia vienodą muzikos suvokimą, tą patį muzikinį kvėpavimą.  Grodami drauge abu muzikantai gali sau leisti nevaržomai improvizuoti, skoningai ir nuotaikingai šmaikštauti ir netgi vienas kitą nustebinti.  Dėka savo virtuoziško grojimo, Martynas ir Alex koncertų metu atlieka  sudėtingiausius kūrinius, kurie patraukia net ir išrankiausių muzikos gurmanų dėmesį. Koncertinėje programoje  skambės  visame pasaulyje žinomų kompozitorių StevieWonder, Johan Sebastian Bach, Chick Corea, Bobby Hebb bei kt. laiko patikrinti kūriniai ir  abiejų gitaristų autorinė kūryba.

Kviečiame praleisti nepamištamą vakarą su žymiais gitaros virtuozais.

Daugiau informacijos apie muzikantus:

Debiutavęs kaip talentingas roko gitaristas, Martynas Kuliavas per kelis dešimtmečius tapo visaverčiu ir originaliu muzikos kūrėju. 1997 m. Martynas Kuliavas buvo apdovanotas „Bravo“ statulėle bei įvertintas kaip geriausias instrumentalistas. Atlikėjas taip pat yra grupės „Bovy“ įkūrėjas, visų jos dainų autorius. M.Kuliavas grojo su viena ryškiausių Lietuvos roko grupių  „Rebelheart“, scenos legenda Gyčiu Paškevičiumi, bliuzo karaliene tituluojama Arina, grupėmis „Naktinės Personos“,  SKAMP“, „Pelenai“ , aktoriumi Vidu Petkevičiumi, Ieva Prudnikovaite. Šv.Kristoforo orkestru ir kt.  Šiuo metu dalyvauja įvairiuose koncertiniuose projektuose kaip gitaristas bei kūrinių autorius ir  aranžuotojas, prodiusuoja savo bei  kitų kūrėjų dainas.

Alex  Ten groja gitara  nuo šešerių metų  ir jau ilgą laiką yra ryški asmenybė Lietuvos scenoje. Dėka savo įvairiapusiškumo, Alex koncertuoja su įvairios stilistikos muzikantais Lietuvoje: Gyčiu Paškevičiumi, Andriumi Kaniava, Marijonu Mikutavičiumi, Ieva Prudnikovaite, Gintaru Šulinsku, Ričardu Baniu, Mantu Jankavičiumi bei kitais.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(atšauktas) KULIAVAS-TEN acoustic guitar duo | Palanga Š 2017-06-10 19:00 Ramybės kultūros centras, Palanga, Palanga
Pinigų grąžinimas
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos:
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 10% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vytauto g. 35 Palanga Lietuva
Organizatorius
Ramybės kultūros centras, Všį
Vytauto g. 54 Palanga
info@klubasramybe.lt
Įmonės kodas 300593258