Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) Olga Kormuchina ir Aleksej Belov (grupė Gorky park)

Š 2017-12-16 20:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Pranešame, kad renginys Olga Kormuchina ir Aleksej Belov (grupė Gorky park), turėjęs įvykti gruodžio 16 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2017 metų lapkričio 21 d.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593

Kasose pirkti bilietai taip pat gali būti grąžinami šiose BILIETAI.LT kasose (kasos darbuotojui privalote pateikti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą, kurį rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593 ):
1. „Forum Cinemas Vingis”, „Domino“ teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
2. VCUP, informacijos skyrius pirmame aukšte, Upės g. 9, Vilnius
3. Vilniaus mažasis teatras, Gedimino pr. 22, Vilnius
4. Kultūros centras „Girstutis“, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas
5. „Švyturio” arena, BILIETAI.LT kasa, Dubysos g. 10, Klaipėda
6. „Akropolis”, „Vakarų ekspresas“, Taikos pr. 61, Klaipėda
7. Miltinio dramos teatras, Laisvės a. 5, Panevėžys
8. Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus
9. Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


Nacionalinės muzikos apdovanojimų premijos „Ovacijos“ savininkė, titulo „Geriausias Rusijos balsas“ laureatė, muzikinio šou „Dvi žvaigždės“ nugalėtoja Olga Kormuchina kartu su Aleksejumi Belovu (grupė „Gorky park“) Gruodžio 7 d. Kongresų rūmuose Vilniuje surengs didellį bendrą koncertą „Atidaryk man duris“.

Azartinė ir užvedanti, dainuojanti apie meilę labai užkimusiu balsu - nepriklausomai nuo amžiaus ir mados. Gerbėjai ir žurnalistai vadina ją Raudonąja pantera ir Rusų Tina Turner. Olga Karmuchina atvažiuoja į mūsų miestą su dideliu koncertu „Atidaryk man duris“. Po ilgos pertraukos, ji grįžo į sceną ir vėl užkariavo muzikinį Olimpą. Unikalus balsas, originalus jo pateikimas ir subtili muzikinė nuojauta sukelia susižavėjimą ir gilią pagarbą kiekvienam žiūrovui. Koncertų metu klausytojai su neįtikėtina pagarba stebi Olgą Kormuchiną, nes jų metu atlikėja yra be galo sąžininga su savo auditorija, atiduoda visą save bei visada dainuoja tik gyvai. Kiekviename koncerte ji yra tikra, nebandanti sau pritaikyti konkretaus formato. Kas svarbiausia, ji niekada neapgaudinėja savo auditorijos.

Aleksejus Belovas - multinstrumentalistas, kompozitorius, legendinės grupės „Gorky park“ lyderis, daugumos naujų Olgos Kormuchinos dainų autorius.

Olga Kormuchina ir Aleksejus Belovas pristatys bendrą koncertą, kuriame atliks geriausius savo solinius kūrinius, bendrus duetus, legendinius grupės „Gorky park“ hitus, kurie užkariavo milijonų klausytojų širdis. Taip pat daininkai atliks ir kitus pasaulinius hitus. Olga Kormuchina ir Aleksejus Belovas niekada neatskleidžia visų savo koncerto paslapčių, tačiau žada, kad žiūrovams tai bus galbūt vienas ryškiausių įvykių! Olgos Kormuchinos ir Aleksejaus Belovo koncertas - tai puikus renginys visiems, kurie supranta ir vertina tikrai kokybišką muziką.

Koncerto pabaigoje Olga Kormuchina ir Aleksejus Belovas dalins autografus, kiekvienam įsigijusiam naująjį albumą.

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/1230984257022054/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Olga Kormuchina ir Aleksej Belov (grupė Gorky park) Š 2017-12-16 20:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB MORTEN
Eišiškių Sodų 5-oji g.19 Vilnius
Įmonės kodas 302561330
PVM kodas LT100007660316