Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Atspindžiai

K 2017-08-10 19:00
Palangos gintaro muziejus, Palanga
11.00
PASAULIO BALSAI
Muzikos festivalyje „Ave Maria“

Rugpjūčio 10 d., ketvirtadienis, 19 val.
Palangos gintaro muziejus

Atspindžiai
 
Šis festivalio koncertas – vokalinės muzikos šventė.  Viešnia iš Estijos, mecosopranas Monika-Evelin Liiv ir pianistė Audronė Juozauskaitė kvies gėrėtis išskirtiniais balso ir fortepijono  muzikos atspindžiais: tai arijos iš operų lobyno, solistei brangūs nacionalinės muzikos kūriniai bei rusų kompozitorių dainos. Skambės Mozarto, Verdi, Cilea, Saaras, Tammeveskis, Čaikovskio ir kitų autorių muzika.

Estijos nacionalinės operos solistė Monika-Evelin Liiv Lietuvą pažįsta puikiai – jos mama kilusi iš Tauragės, o pati Monika stažavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas prof. Sigutę Stonytę.  Atlikėja – prestižinių konkursų laureatė, Marijos teatro (Rusija) stažuotoja, dalyvavo Jette Parker jaunųjų menininkų programoje – debiutavo Covent Gardeno karališkojoje operoje. Paruošė Floros  (Verdi „Traviata“), Mersedes (Bizet „Karmen“), Antrosios damos (Mozarto „Užburtoji fleita“), Inesos (Verdi „Trubadūras“) ir kitus vaidmenis.

Taip pat solistės repertuare –
Amneris (Verdi „Aida"), Kerubino (Mozarto „Figaro vedybos"), Olgos (Čaikovskio „Eugenijus Oneginas"),  Polinos („Pikų dama"), Suzuki (Pucini „Madam Baterflai“) partijos.
2013 m. ir 2017 m. Monika-Evelin Liiv apdovanota  Estijos teatro premija, o 2015 metais ji tapo Estijos kultūros fondo premijos laureate.

„Tai – nepaprasto jautrumo, atidumo ir didelio meistriškumo pianistė“ – taip Audronės Juozauskaitės profesionalumą įvertino prof. P. Feuchtwangersas. Įgijusi magistro diplomą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, pianistė dirbo LMTA bei  Zalcburgo (Austrija) universiteto „Mozarteumo“ vasaros akademijos koncertmeistere, vedė meistriškumo kursus Veimaro aukštojoje muzikos mokykloje. Pianistė akompanuoja daugeliui žymių Lietuvos solistų:  V. Noreikai,  E. Kaniavai, I. Milkevičiūtei, V. Juozapaičiui, V. Prudnikovui, E. Montvidui, V. Vyšniauskui  ir daugeliui kitų. Ji rengia programas su Sasha Song, grupe „El Fuego“, yra koncertavusi Turkijoje, Anglijoje, Austrijoje, Čekijoje, Rusijoje ir kitur.

Lietuvos radijo ir televizijos fonduose yra nemažai pianistės įgrotų įrašų, ji rašo muzikinės publicistikos straipsnius, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vadovauja Meninės veiklos tarnybai.

2010 m. Italijoje, Lonigo vykusiame tarptautiniame forume-konkurse „Musical Performance and Pedagogics“, akomponavimo meno nominacijoje tapo I vietos laureate,  o 2011 m. apdovanota LR Prezidentės padėkos raštu už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje.

Bilietas – 10 Eur. Bilietus galima įsigyti Nacionalinio bilietų platintojo sistemoje „Bilietai LT“ bei  Palangos gintaro muziejuje.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Atspindžiai K 2017-08-10 19:00 Palangos gintaro muziejus, Palanga 11.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 20 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas:
nuo 10 metų
Trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vytauto g. 17 Palanga Lietuva
Organizatorius
Cantus firmus, VšĮ
Taikos g. 132-25 Vilnius
renginiai@cantusfirmus.lt
Įmonės kodas 300535098