Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Baltarusijos Valstybinis ansamblis Pesniary

Pn 2017-03-10 19:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
19.00 - 41.00
Baltarusijos Valstybinis ansamblis „Pesniary“ (Песняры)

1969 metais įkurtas Baltarusijos liaudės artisto, muzikanto, aranžuotojo Vladimiro Muliavino vokalinis instrumentalinis ansamblis ko gero vienas iš tų, kurio dainas žino daugelyje šalių toli už Baltarusijos ribų. Tarptautinių konkursų nugalėtojai, laureatai, daugelio žinomų ir mylimų dainų atlikėjai. Ansamblio repertuaro pagrindą sudarė baltarusių folkloras, tradicijos, dainose jaučiama baltarusių kultūra, istorija. Apart liaudės dainų aranžuotų įvairių muzikos stilių ansamblis atlieka profesionalių kompozitorių ir poetų parašytas dainas .Be to ansamblis parašė muzika pagal Roberto Barnso, Jankos Kupala ir kitų žinomų rašytojų eiles.

Ansamblis visada pasižymėjo profesionaliais muzikantais ir unikaliu dainavimo stiliumi, skambesiu kuris ir šiandien yra lengvai atpažįstamas.

Tad Kovo 10 diena Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienos išvakarėse Vilniaus Kongresų Rūmuose savo magiška muzika mus džiugins Baltarusijos Valstybinis ansamblis „Pesniary“.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Baltarusijos Valstybinis ansamblis Pesniary Pn 2017-03-10 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 19.00 - 41.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 17:30
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Renginio trukmė: 1:15
Pertraukų skaičius: nėra
Nuolaidos:
- 10% senjorams, žmonėms su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Geošiluma, UAB
Žilvičių g.17 Vilnius
Įmonės kodas 300132325