Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Bardai tarp žvaigždžių: Kostas Smoriginas

K 2016-12-15 19:00
VU planetariumas, Vilnius
11.20
Bardai tarp žvaigždžių: Kostas Smoriginas

2016 metų gruodžio 15 dieną, 19 val. į Vilniaus universiteto planetariumą sugrįžtą dainuojantis aktorius Kostas Smoriginas. Klausytojų pamėgtoje vietoje, kur skliautas nukelia į dangaus pasaulį, o skambančios dainos sukuria ypatingai jautrią atmosferą, laukiami visi teisingos muzikos mylėtojai bei Kosto Smorigino talento gerbėjai. Kalėdomis kvepiančiame koncerte spindinčios žvaigždės užburs ir kvies pasvajoti keliaujant dangaus keliais su dainuojamąja poezija.

„Kiekvieną kartą dainuoju kitaip, nes man neįdomu taip pat dainuoti“  - atsakė Kostas Smoriginas viename interviu, kaip jam pavyksta surengti kas kartą ypatingus koncertus. Dainų autorius dažnai dainuoja senąsias savo kūrybos dainos, nes publika koncertų nebeįsivaizduoja be jų, tačiau kas kartą stengiasi šalia jų pagroti ir naujausias savo dainas, kuriomis atsigręžia į savo, kaip aktoriaus, nueitą kelią, apdainuoja asmenines gyvenimo patirtis, džiaugsmus ir nesėkmes. Nejučia dainose save atpažįsta tiek jaunas, tiek senas. Juk „Daina yra kaip mini spektaklis, kaip trumpas pasakojimas, turi pradžią ir pabaigą, prologą ir epilogą“ – teigia dainuojantis aktorius.

Į prieššventinį susitikimą su Kostu Smoriginu, kuriame senosios autoriaus dainos skatins padainuoti kartu, o naujausios dainos kvies įsiklausyti, kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

Bilietus platina www.bilietai.lt
Bilieto kaina: 10 eur, koncerto dieną – 12 eur.
Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt
Tel. 867223266
Su laisvalaikio kortele 2 bilietams taikoma -20 proc. Nuolaida.
Grupėms nuo 10 žmonių taikomos nuolaidos.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Bardai tarp žvaigždžių: Kostas Smoriginas K 2016-12-15 19:00 VU planetariumas, Vilnius 11.20
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Trukmė:
1 val. 30 min.
Nuolaidos:
-20% su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Konstitucijos per. 12a Vilnius Lietuva