Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Bardai tarp žvaigždžių: Vygantas Kazlauskas

Pn 2016-12-02 19:00
VU planetariumas, Vilnius
Įvykęs renginys
Bardai tarp žvaigždžių: Vygantas Kazlauskas

Artėjant gražiausioms metų šventėms, pirmą kartą projekte „Bardai tarp žvaigždžių“ Vilniaus universiteto planetariume autorinių dainų koncertą surengs atlikėjas Vygantas Kazlauskas.
2016 metų gruodžio 2 dieną, 19 val. „dangiška“ erdvė pavirs vieta, kurioje liesis lietuviškos „Miesto vaiko“ ir prancūziškos, visiems puikiai žinomos Joe Dassin‘o dainos. Vygantą pažįstantys klausytojai prisimins gražiausias atlikėjo atliekamas dainas, o pirmą kartą išgirsiantys Vygantą Kazlauską nustebs atradę charizmatiškąjį atlikėją. Vygantui talkins gitaristas Tomas Varnagiris.
Atlikėjas Vygantas savo gerbėjus kas kartą džiugina romantiškomis meilės baladėmis ir nostalgiškomis prancūzų dainomis. Jis Lietuvos publikai žinomas kaip muzikinių televizijos projektų dalyvis, autorinių dainų atlikėjas, sukūręs ne vieną dešimtį dainų ir baladžių. Gyvenęs ir mokęsis Prancūzijoje, jis puikiai dainuoja ir šios šalies autorių dainas originalo kalba. Atlikėjas su publika nuoširdžiai dalijasi savo jausmais ir prisiminimais taip leisdamas save pažinti kaip prisiekusį romantiką ir menininką. „Gimiau mieste, augau ant asfalto, mačiau šaligatvių plyšiuose pražydusias gėles, – taip apie save pasakoja dainininkas. – Muzikoje nuolat ieškau saviraiškos galimybių ir naujų potyrių, kuriuos su džiaugsmu perteikiu savo klausytojams”.
                         Vygantas taip pat yra įvairių muzikinių renginių organizatorius bei režisierius, masinių švenčių scenarijų autorius, režisavo Respublikines dainų šventes ir daugiatūkstantinius koncertus tiek Vilniuje, tiek kituose Lietuvos miestuose. Išleido autorinių dainų albumus „Miesto vaikas”, „Vin d’Autumn”, „Passage de Lumier“, „Bilietas vėjui“ bei visai neseniai pristatė diską „Neišsiųsti laiškai“.
Susitikti su Vygantu Kazlausku ir Tomu Varnagiriu, pasinerti į dangaus pasaulį ir pasiklausyti gražiausių Vyganto atliekamų dainų, kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt
Tel 867223266
Su laisvalaikio dviem bilietams taikoma 20 proc. Nuolaida.
Grupėms nuo 10 žmonių taikoma nuolaida.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Bardai tarp žvaigždžių: Vygantas Kazlauskas Pn 2016-12-02 19:00 VU planetariumas, Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Trukmė:
1 val. 30 min.
Nuolaidos:
-20% su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Konstitucijos per. 12a Vilnius Lietuva