Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

BARDAI VAIKAMS. DAINUOJA VISI! Nepakartojamas muzikinis susitikimas.

Š 2017-10-21 12:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
7.00
BARDAI VAIKAMS! DAINUOJA VISI
Nepakartojamas muzikinis susitikimas

2017 10 21 d., šeštadienį, 12 val. Šv. Kotrynos bažnyčia

Šv. Kotrynos bažnyčioje spalio 21 d. dainuos visi – ne tik rimti dėdės ir tetos bardai, bet ir vaikučiai, jų tėveliai, močiutės ir seneliai, mokytojai bei auklės. Puikią nuotaiką visiems susirinkusiems garantuos charizmatiškasis Jurgis Did (aka. Jurgis Didžiulis), priversiantis nusišypsoti ir didžiausius rimtuolius, o jaukumą kurs Veronika Povilionienė su šeima. Šįkart į mažųjų bei jų tėvelių širdis bus prabilta ne tik lietuvių, bet ir užsienio kalbomis: vaikiškas daineles, dalimi išverstas į mūsų kalbą, dainuos visi festivalio „Tai – aš“ užsienio svečiai, tarp kurių – Prancūzijos, Airijos, Rusijos, Belgijos, Bulgarijos atlikėjai bei dainų autoriai.

Ateikite, įsiliekite į daugiabalsį ir daugiakalbį bardiškos muzikos mylėtojų chorą ir nustebinkite save pačius. Juk dainuoti gali kiekvienas, o muzikos kalba – viena, tik ne visi tai žino!

Trukmė 60 min. (Be pertraukos)

Plačiau www.tai-as.lt

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš” rengiamas nuo 2003 m. sukūrė savo legendą: jaukūs vakarai, prasmingi atlikėjų dainų tekstai, išradingos muzikinės kompozicijos ir nuoširdžios klausytojų simpatijos kasmet sutraukia didelį pulką šio festivalio gerbėjų.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
BARDAI VAIKAMS. DAINUOJA VISI! Nepakartojamas muzikinis susitikimas. Š 2017-10-21 12:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 7.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Vilniaus mokytojų namai, VšĮ
Vilniaus mokytojų namai, VšĮ
Vilniaus g. 39/6 Vilnius
Įmonės kodas 191590768