Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Brass Band De Wâldsang iš Nyderlandų Karalystės. Vienas geriausių Europos varinių pučiamųjų orkestrų

S 2017-09-24 19:00
Palangos koncertų salė, Palanga
1.00
Palangos miesto savivaldybė ir VšĮ "Palangos orkestras" pristato vieno geriausių Europos varinių pučiamųjų orkestrų iš Nyderlandų Karalystės - Brass Band De Wâldsang - koncertą Palangos koncertų salėje.

Brass Band De Wâldsang yra vienas žymiausių Nyderlandų Karalystės orkestrų, oficialiai įkurtas 1977-aisiais. Orkestro ištakos - De Wâldsang muzikos mokykloje Buitenposte, Fryzijos provincijoje.

Per 40 veiklos metų Brass Band De Wâldsang sugrojo daugybę koncertų, sukūrė puikių įrašų, daug gastroliavo Europoje ir pelnė titulų įvairiuose konkursuose. Negana to, Brass Band De Wâldsang Nyderlandų Karalystėje pripažintas XX amžiaus orkestru.

Brass Band De Wâldsang 14 kartų pelnė geriausio šalies orkestro titulą ir 19 kartų dalyvavo Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionate. Tai - Nyderlandų Karalystės rekordas.
Orkestras puoselėja tradiciją kasmet dalyvauti nacionaliniame varinių pučiamųjų orkestrų čempionate, taip pat rengia Naujametinius koncertus su garsia olandų atlikėja.

Orkestro dirigentas Rieks van der Velde gimė 1961 m. gruodžio 6 d. Lutjegaste, Groningene, Nyderlanduose ir studijavo eufoniją bei dirigavimą Pedagoginėje Muzikos Akademijoje Leuvardene. Jis taip pat yra aranžuotojas ir kompozitorius bei vienas garsiausių varinių pučiamųjų orkestrų dirigentų savo šalyje.

Dirbdamas kartu su Brass Band De Wâldsang Rieks van der Velde užsitarnavo puikią reputaciją nacionaliuose ir tarptautiniuose konkursuose bei koncertiniuose pasirodymuose. Be to, kad diriguoja dar dviem orkestrams, Rieks van der Velde yra žinomas ir kaip šalies bei tarptautinių muzikos konkursų arbitras. 2002-aisias Rieks ėmė bendradarbiauti su “ erry Procee Lake Music Publications", išleisdamas muzikos varinių pučiamųjų, koncertiniams bei fanfare orkestrams.

Daugiau informacijos: www.dewaldsang.nl
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Brass Band De Wâldsang iš Nyderlandų Karalystės. Vienas geriausių Europos varinių pučiamųjų orkestrų S 2017-09-24 19:00 Palangos koncertų salė, Palanga 1.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-6
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
VšĮ Palangos orkestras
VšĮ Palangos orkestras
Grafų Tiškevičių al. 1 Palanga
Įmonės kodas 304423958