Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

CEST CHARMANT! / TAI ŽAVINGA!

S 2017-02-12 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
14.60 - 18.00
Vasario 12 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

C’EST CHARMANT! / TAI ŽAVINGA!

DOVILĖ KAZONAITĖ,
sopranas
TADAS MOTIEČIUS, akordeonas
RŪTA MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ, fortepijonas

Koncerte dalyvauja aktorė
BIRUTĖ MAR

Programa

G. Bizet, J. Offenbach, F. Poulenc, C. Saint-Saëns, C. Debussy, G. Faure.

Muzikoje ir poezijoje pabunda meilė, o šio koncerto apibūdinimas telpa viename žodyje charmant – tai žavesys, lengva flirto kibirkštis, svajingas žvilgsnis, ilgesys ir meilė atsiskleidžiantys kerinčioje prancūzų muzikos harmonijoje bei širdį apnuoginančiuose poezijos pustoniuose.

Birutė Marcinkevičiūtė-Mar – aktorė, poetė bei rašytoja, aktorinio meistriškumo studijas baigė Sankt-Peterburgo Teatro, muzikos ir kino institute, stažavosi Londone (Laban Centre for Movement and Dance), Graikijoje ir Kipre (Antikinės dramos festivaliuose), Eugenio Barbos „Odino teatre“. Tokijo Noh Kita mokykloje aktorė metus laiko mokėsi japonų Noh teatro ir šokio. Nuo 1994 m. dirba Lietuvos nacionaliniame dramos teatre. Už išskirtinį indėlį į vieno aktoriaus teatrą ir už jos unikalų talentą aktorė Birutė Mar pelnė prestižinius apdovanojimus daugybėje tarptautinių festivalių.

Dovilė Kazonaitė Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijusi choro dirigavimo specialybę, studijas LMTA pratęsė kaip dainininkė (doc. A. Krikščiūnaitės kl.) ir čia įgijo bakalauro bei magistro diplomus. Solistė dainuoja Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (jos parengti vaidmenys – Anina (G. Verdi „Traviata“), Barbarina (W. A. Mozarto „Figaro vedybos“). 2015–2016 m. sezone, pagal Europos operos akademijų tinklo (ENOA) tarptautinę jaunųjų menininkų ugdymo programą, solistė buvo LNOBT – asocijuoto ENOA partnerio – stažuotoja. D. Kazonaitė daug koncertuoja įvairiose kamerinių ansamblių sudėtyse, sėkmė ją lydi Lietuvos ir užsienio koncertų salėse.

Tadas Motiečius studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (doc. R. Sviackevičiaus kl.), stažavo Danijos Karališkojoje muzikos akademijoje (prof. Geiro Draugsvollo kl.). Vienas aktyviausių atlikėjų, puoselėjančių akordeono meną Lietuvoje ir užsienyje, T. Motiečius bendradarbiauja su įvairiais instrumentalistais bei jaunaisiais kompozitoriais, dalyvauja ansamblio „ContemporAcco“ (vad. R. Sviackevičius) veikloje. Akordeonininkas daugybę kartų yra pelnęs prizines vietas tarptautiniuose konkursuose. Platus ir jo koncertinių gastrolių maršutas – grota Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Kroatijoje, Kinijoje ir kitose šalyse.

Rūta Mikelaitytė-Kašubienė – pirmoji LMTA koncertmeisterio katedros aspirantė, įgijusi meno licenciato laipsnį, tobulinosi įvairiose Europos aukštosiose muzikos mokyklose, tapo dviejų tarptautinių konkursų laureate. Pianistė daug dėmesio skiria kamerinės vokalinės muzikos propagavimui, šiuolaikinei muzikai, pati kuria kamerinės muzikos projektus, rašo straipsnius kultūros temomis. Atlikėja dalyvauja tarptautiniuose festivaliuose, daug koncertuoja: gastrolės JAV  (2013, 2015), koncertai Irkutske, Maskvoje, Kaliningrade, Rygoje, Taline, Osle, Londone, Kopenhagoje, bei pasaulinio garso salėse – Miuncheno Gasteig, Bonos Beethovenhalle, Vienos Konzerthaus, Berlyno filharmonija.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
CEST CHARMANT! / TAI ŽAVINGA! S 2017-02-12 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.60 - 18.00
Svarbi informacija

Nemokamai įleidžiami vaikai iki 5 m. amžiaus.

Nuolaida:
- senjorams, studentams, moksleiviams, neįgaliesiems - 20 proc. (renginio vietoje pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- su OMNI ID kortele - 10 proc. (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva