Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Chromatinė fantazija

Š 2017-11-18 18:00
Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius
3.50 - 5.00
Vilniaus universiteto vargonininkai Aušra ir Vidas Pinkevičiai VU Šv. Jonų bažnyčioje vargonų muzikos mylėtojus kviečia į koncertą „Fantasia Chromatica“.

Koncerto programoje skambės didinga vargonais duetu atliekama žymių klasikų Johanno Sebastiano Bacho, Jano Pieterszoono Sweelincko, Dietericho Buxtehudės, Felixo Mendelssohno ir Wolfgango Amadeus Mozarto muzika.

Šeimyninio Pinkevičių vargonų dueto muzikiniai keliai glaudžiai susiję – tiek Vidas, tiek Aušra studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o 2001-2003 m. – Rytų Mičigano universitete (JAV), kur abu įgijo Humanitarinių mokslų magistro diplomą. 2006 m. drauge baigė Nebraskos-Linkolno universitetą (JAV), kur apsigynė Muzikos menų daktaro laipsnius. Ypatinga dr. A. Motūzaitės-Pinkevičienės domėjimosi sritis – XVII a. Šiaurės Vokietijos vargonų meistrai ir J. S. Bachas, o V. Pinkevičius yra aktyvus vargonų ir improvizacijos meno populiarintojas.

Daugiau: www.kultura.vu.lt
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Chromatinė fantazija Š 2017-11-18 18:00 Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius 3.50 - 5.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 40 % studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 40 % VU darbuotojams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šv. Jono g. 12 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Vilniaus universitetas
Vilniaus universitetas
Įmonės kodas 211950810