Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

COLOURS OF BUBBLES IR ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS

Š 2017-11-04 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
27.10 - 30.00
COLOURS OF BUBBLES IR ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS
„UNTOLD STORY”


VILNIUS, ŠV, KOTRYNOS BAŽNYČIA | 2017-11-04
19:00


Viena geriausių Lietuvos roko grupių „Colours of Bubbles“ šį rudenį vienija jėgas su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru ir lapkričio 4 dieną, Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje pristato bendrą projektą „Untold Story“.

„Untold Story“ – dar nepapasakota muzikinė „Colours of Bubbles“ istorija, kurioje susijungs kartais griausmingos, o kartais jautriai skambančios grupės gitaros, modernus rokas ir didingas kamerinio orkestro skambesys. Tik šio projekto metu grupės dainos suskambės naujai ir su visa savo turima jėga.

„Atlikti savo kūrinius kartu su orkestru – sena mūsų svajonė. Kurdami savo naujausią albumą „She is the Darkness“ naudojome daug orkestrinių elementų, siekėm išgauti tą didingą, kinematografinį skambesį. Dabar, Šv. Kristoforo kamerinio orkestro dėka, visa tai suskambės taip, kaip turi ir kaip dar niekada nėra skambėję“, – teigia „Colours of Bubbles“ nariai.

APIE „COLOURS OF BUBBLES”
Kilę iš Šiaulių, miesto, dažnai vadinamo lietuviškuoju Mančesteriu, geriausia roko grupe Lietuvoje pripažinti „Colours of Bubbles” savo klausytojams dovanoja modernių indie roko garsų sintezę.
    
Savo diskografijoje grupė turi du pilnus albumus – „Inspired by a True Story“ (2014) ir „She Is the Darkness“ (2016) – ir yra sugrojusi daugiau nei 200 koncertų įvairiuose Europos kampeliuose, pasirodė pagrindiniuose Europos roko ir indie muzikos festivaliuose, o 2017-ųjų pavasarį sugrojo vieną masiškiausių koncertų savo karjeroje Vilniaus „Siemens“ arenoje, kurio klausėsi per 2000 žiūrovų.
    
APIE ŠV. KRISTOFORO KAMERINĮ ORKESTRĄ  

Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras – kolektyvas, garsėjantis universalumu, profesionalumu, menine vaizduote.
Iš kitų Lietuvos kolektyvų Šv. Kristoforo kamerinis orkestras išsiskiria ypatingu stilistiniu universalumu. Pelnęs „barokinio orkestro“ bei retų partitūrų gaivintojo reputaciją, orkestras, anot muzikologų, yra „puiki bazė visiems lietuvių kompozitorių sumanymams“. Šiandien jo repertuare – daugiau kaip trisdešimties Lietuvos autorių opusai: nuo senosios muzikos iki Lietuvos muzikos akademijos studentų darbų.
Nuo pat pirmųjų orkestro gyvavimo dienų ypač intensyviai dirbantis Šv. Kristoforo kamerinis orkestras yra pelnęs pripažinimą Lietuvoje ir užsienyje, taip pat nuolat bendradarbiauja su žinomais Lietuvos ir užsienio kolektyvais bei solistais ir jau lapkričio 4 dieną Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje pristatys naujausią savo projektą, kartu su jaunosios kartos roko atstovais Lietuvoje – „Colours of Bubbles“.

VIDEO | Colours of Bubbles - The Edge of the World: https://youtu.be/rSmHQI6tubg
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
COLOURS OF BUBBLES IR ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS Š 2017-11-04 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 27.10 - 30.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 10% studentams, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Šv. Kristoforo kamerinio orkestro klubas, VšĮ
Stiklių g. 8 Vilnius
Įmonės kodas 110067824
PVM kodas LT100678219