Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Didelė Naujametinė Fiksi-Eglė

Pr 2016-12-19 18:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
16.00 - 29.00
Didelė Naujametinė Fiksi-Eglė  Vilniuje:
Šeši  Fiksikai ant didelės scenos!


Gruodžio 19 d.Vilniuje, Compensa Koncertų salėje-neįtikėtinai gražus ir paslaptingas, didelis Naujametinis Fiksi-Šou. Pirmą kartą  pas mus atvyks Fajeris, Verta, Špulia, Igrekas, na ir žinoma taip pat Simka, Nolikas ir Dima Dimičs!

Atėjo naujų, Naujametinių nuotykių laikas!

Bet štai nelaimė! Sulūžo pats svarbiausias pasaulio Laikrodis !

Netgi Senis Šaltis nežino, kaip išvengti šios nelaimės. Ir tik Fiksikai, patys mikliausi meistrai, gali susidoroti su šia užduotimi.

Aišku, bet koks remontas Fiksikams- tai tikras pasilinksminimas. Šokiai, Fiksu dainuškos, įdomios užduotys, naujametiniai siurprizai, visa tai laukia žiūrovų, kurie taip pat padės mėgstamiausiems herojams. Tačiau piktasis kompiuterinis virusas nori sukliudyti, siunčia savo padėjėjus, suima visus Fiksikus į nelaisvę ir pavagia Super Padėjėją!

Bet Fiksikai – nepasiduoda! Kadangi jiems reikia išgelbėti savo draugus, Naujuosius metus ir Senį Šaltį, atgauti Super Padėjėją, sutaisyti svarbiausią pasaulio Laikrodį - tai štai, kiek reikalų užgriuvo ant mūsų herojų pečių.

Fiksi-Šou  sukūrtas pagal Rusijos animacinį multiserialą Fiksikai. Fiksi-Šou - tai interaktyvinis spektaklis “chepeningas”, kuris leidžia mažiesiems žiūrovams, ne tik patiems pamatyti mėgstamus herojus, bet ir dalyvauti  jų nuostabiuose nuotykiuose tiesiog spektaklyje. Kiekvienas  vaikas bus įtraukiamas į spektaklį ir pasijus reikalingu ir nepakeičiamu dalyviu.

Šelmiškas Fiksi dainuškas galės dainuoti visa žiūrovų salė.

Fiksikai patinka vaikams ir suaugusiems!. Vaikai susižavėję seka herojų nuotykius, o suaugę įvertina  šio projekto švietimo tikslą ir skaito jį naudingu vaikams.  Naujieji metai visada pilni nuotykių.

Ateikite į Didelę Naujametinę Fiksi-Eglę sužinoti apie visus mėgstamų herojų nuotykius!

Fiksi-Šou Lietuvoje įgijo netikėtai didelį populiarumą, surenkant anšlagus!

Informacija telefonu: +370 670 26 109
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Didelė Naujametinė Fiksi-Eglė Pr 2016-12-19 18:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 16.00 - 29.00
Svarbi informacija

Paskubėkite iš anksto užimti geriausias vietas!
Renginys vyks rusų kalba.
Renginio trukmė – 1 val. (be antrakto).
Vaikams iki 5 metų įėjimas nemokamas (neužimant atskiros vietos).


Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva