Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dima Bilan - 35 Nepadalinti/ Дима Билан - 35 Неделимые

K 2017-04-13 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
25.00 - 61.00

Dima Bilanas jubilienę programą pristatys išskirtiniame koncerte Vilniuje

Vienas populiariausių Rusijos estrados atlikėjų Dima Bilanas pavasarį surengs jubiliejinį koncertą Lietuvoje. Tūkstančius ištikimų gerbėjų mūsų šalyje turintis dainininkas balandžio 13 dieną koncertuos „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Įspūdingame koncerte D.Bilanas pristatys pačią naujausią savo programą „35 Nedelimyje“ („35 Nepadalinti “).

Dainininko 35-mečiui skirta jubiliejinė programa „35 Nedelimyje“ yra ne tik dainos pavadinimas. Tai ir tikslus atlikėjo kūrybinio kelio apibūdinimas: Dima ir milijonai jo gerbėjai iš tiesų yra nedalomi. D.Bilanas, kuris šiuo metu yra populiarių TV talentų šou „Balsas“ ir „Vaikų balsas“ teisėju ir mokytoju, neslepia, kad jubiliejinis šou bus pats įspūdingiausias jo karjeroje. Neseniai Maskvoje dviejuose anšlaginiuose koncertuose pristatyta programa nepaliko abejingų. Dviejų valandų trukmės koncertuose žiūrovai džiaugėsi „gyvu“ garsu, įspūdingomis dekoracijomis, 3-D grafika, šviesų šou, choreografija ir netikėtais sprendimais. Dainininkas žada, kad pasaulinius standartus atitinkantis šou bus surengtas ir Vilniuje.

Ypač greitai išpopuliarėjęs Dima Bilanas viso pasaulio dėmesį atkreipė 2006 m. Tuomet Atėnuose vykusiame dainų konkurse „Eurovizija“ jis atstovavo Rusijai ir užėmė antrąją vietą. Europą D.Bilanas sužavėjo didžiuliu hitu tapusia daina „Never Let You Go“, su kuria „Eurovizijos“ finale nusileido tik suomių grupei „Lordi“. Pirmasis hitas D.Bilanui atnešė ir pirmuosius apdovanojimus – „Never Let You Go“ buvo įvertintas dviem „Auksiniais gramofonais“.

Žaibiškai išpopuliarėjęs atlikėjas netrukus susišlavė visus įmanomus muzikos titulus. Rusijos MTV kanalo apdovanojimų ceremonijoje D.Bilanas net šešerius metus iš eilės – 2005–2010 m. – buvo paskelbtas geriausiu metų atlikėju ir artistu. Prestižiniuose Rusijos muzikos apdovanojimuose „Muz-TV“ D.Bilanas buvo paskelbtas geriausiu net 16 kartų. Be to, dainininkas yra laimėjęs šešias „Auksino gramofono“ statulėles. 2006 m. vykusioje „World Music Awards“ ceremonijoje D.Bilanui buvo įteiktas specialus apdovanojimas kaip daugiausiai įrašų pardavusiam Rusijos atlikėjui („Best Selling Russian Artist“). Žurnalas „Glamour“ dainininką „Metų vyru“ išrinko dukart – 2006 m. ir 2009 m.

Įtakingo žurnalo „Forbes“ pačia populiariausia Rusijos įžymybe pripažintas D.Bilanas profesionalią dainininko karjerą pradėjo 2003 m. Ypač svarbus atlikėjo karjeroje buvo dainų konkurse Jūrmaloje. Šimtams žvaigždžių kelią į populiarumą atvėrusiame konkurse D.Bilanas užėmė aukštą ketvirtą vietą ir tokiu būdu išpopuliarėjo visoje Rytų Europoje.

D.Bilanas yra išleidęs aštuonis didelės sėkmės sulaukusius studijinius albumus ir vieną įrašą kaip projekto „Alien 24“ atstovas. 2009 m. D.Bilanas išleido savo pirmąjį tarptautinei rinkai skirtą angliškų dainų albumą „Believe“. Įrašų sesijoje atlikėjui talkino vienas geriausių prodiuserių pasaulyje Timbalandas ir jo komanda – Danjahandzas, Jimas Beanzas, Ryanas Tedderis (iš grupės „One Republic“) ir kiti. Vieną savo dainų D.Bilanas įdainavo kartu su žymiąja dainininke Nelly Furtado. 2008 m. Belgrade (Serbija) su tituline šio albumo daina D.Bilanas tapo pirmuoju Rusijos atlikėju, laimėjusiu „Eurovizijos“ dainų konkursą.

Pavasarį viešėdamas Lietuvoje D.Bilanas pristatys jubiliejinę savo programą „35 Nedelimyje“. Koncerte Vilniuje dainininkas atliks visus garsiausius savo hitus: „Never Never Let You Go“, „Ty Dolzhna Riadom Byt“, „Number One Fan“, „Eurovizijoje“ nugalėjusią dainą „Believe“ ir daugelį kitų dainų.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Dima Bilan - 35 Nepadalinti/ Дима Билан - 35 Неделимые K 2017-04-13 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 25.00 - 61.00
Svarbi informacija


Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Tallinn Contsert Club OÜ
Narva mnt 7a Tallinn
info@tcc.ee
Įmonės kodas 12401106
PVM kodas EE101837237