Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

DREAMS OF BROADWAY

S 2017-04-30 16:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
13.00 - 16.00
Balandžio 30 d., sekmadienį, 16 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

DREAMS OF BROADWAY

Teatralizuota programa

AUSTĖJA LUKAITĖ, sopranas
JURIS JOPE (Latvija), tenoras
GRAŽINA ZALATORIENĖ, fortepijonas

Programa
A. L. Webber, L. Bernstein, R. Rogers, H. Arlen ir kt.

Gražiausios miuziklų arijos ir duetai, visiems puikiai pažįstamos populiariosios muzikos melodijos, bei žavingi ir energingi atlikėjai – visa tai atrasite teatrališkumu bei ypatingu žavesiu išsiskiriančioje unikalių artistų – ne tik dainininkų, bet dramos aktorių – Austėjos Lukaitės ir Jurio Jopes programoje.

Austėja Lukaitė operinį dainavimą studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Atlikėja daug koncertuoja kaip solistė, atlieka pagrindinius vaidmenis miuzikluose „Paryžiaus katedra“ ir „Neregėti sapnai“, yra įvairių projektų, tame tarpe – „Romeo ir Džiuljeta“, dalyvė. Tačiau nerimstančiai dainininkei vien muzikinis kelias per siauras – A. Lukaitė filmavosi keliuose lietuviškuose bei užsienio filmuose, bando jėgas televizijoje, yra „Domino“ teatro aktorė.

Juris Jope operinį dainavimą studijavo Latvijos Jazepo Vytuolo muzikos akademijoje (Krišjanio Norvelio kl.). Stažavosi Anitos Garančos meistriškumo kursuose. Latvijos kultūros akademijoje baigė dramos aktoriaus kursą (2011 m.). Miuziklo aktoriaus patyrimo sėmėsi pas žymią Baltarusijos vokalo pedagogę Galiną Borisiuk.

2014/2015 metų sezone solistas debiutavo Latvijos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje. Čia parengė vaidmenis: Apsaugos viršininkas (G. Puccini „Manon Lesko“), Žvirblis Akiplėša (Janio Lūseno „Paukščių opera“), Gabrielis Eizenšteinas (J. Štrauso operetėje „Šikšnosparnis“). Nacionaliniame Latvijos dramos teatre J. Jope atlieka pagrindinius vaidmenis muzikiniuose spektakliuose: Tony (L. Bernstein „Vestsaido istorijos“), Kvazimodas (Zigmaro Liepinio „Paryžiaus Dievo Motinos katedra“), Lāčplēsis (Zigmaro Liepinio roko operoje „Lāčplēsis“). Solistas aktyviai dalyvauja Latvijos muzikiniame gyvenime, dirba su žymiais Latvijos kompozitoriais – Raimondu Paulsu, Zigmaru Liepiņiu ir Imantu Kalniniu.

Gražina Zalatorienė – Lietuvos Muzikos ir teatro akademijos absolventė, profesoriaus L. Digrio klasėje baigusi fortepijono specialybės bei vargonų specialybės (asistentūros) studijas. Ji dirba LMTA Dainavimo katedroje koncertmeistere, aktyviai koncertuoja  Lietuvoje bei užsienyje. Atlikėja dalyvavo tarptautiniuose dainininkų konkursuose Taline, Rygoje, Vienoje, Sankt-Peterburge, Romoje, Herceg Novy (Juodkalnija); festivaliuose „Sugrįžimai“, „Tytuvėnų festivalis“, „Aukštaitijos muzikos festivalis“, „Visagino pavasario muzika“ ir kituose. G. Zalatorienės repertuare lietuvių ir užsienio kompozitorių vokaliniai kūriniai. Ženklią repertuaro dalį sudaro religinės vokalinės muzikos kūriniai. Su įvairiais dainininkais įrašė vokalinės muzikos kompaktines plokšteles. Ji dalyvavo „Triumfo arkos“ projekte. Su styginių kvintetu „Soavita“ parengė ir atliko G. Pergolesi kantatą „Stabat Mater“.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
DREAMS OF BROADWAY S 2017-04-30 16:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 13.00 - 16.00
Svarbi informacija

Nemokamai įleidžiami vaikai iki 5 m. amžiaus.

Nuolaida:
- senjorams, studentams, moksleiviams, neįgaliesiems - 20 proc. (renginio vietoje pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- su OMNI ID kortele - 10 proc. (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Įmonės kodas 302719606