Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Duo "PetrArka" P.VYŠNIAUSKAS ir A.GOTESMANAS

Pr 2017-08-07 20:00
Muzikos klubas Ramybė, Palanga
11.80 - 13.00
„Ramybės“ kultūros centras
Vytauto g. 35, Palanga

2016 m. rugpjūčio 7 d. 20 val.

Duo „PetrArka“ - Petras VYŠNIAUSKAS ir Arkadijus GOTESMANAS

Duo „PetrArka“ – tai saksofono muzikos virtuozo Petro VYŠNIAUSKO ir perkusijos meistro Arkadijaus GOTESMANO duetas. Duo „PetrArka“ susikūrė 1990 metais. Dueatas išleido pirmąjį nacionalinį CD džiazo albumą „Lithuania“ ir dalyvavo daugelyje prestižiškiausių Europos džiazo festivalių. Duetas dalyvauja įvairiuose projektuose su kitų sričių menininkais – literatūrinių skaitymų programose, improvizuoja su simfoniniais orkestrais, įrašinėja muziką teatro spektakliams ir gyvai atlieka ją.

DUO „PetrArka“ pristatys programą „25 sonetai“.

JAV džiazo kritikų asociacijos prezidento H.Mandelio nuomone, prof. Petras Vyšniauskas tarp soprano saksofonininkų gali būti gretinamas su tokiomis žvaigždėmis, kaip Wayne Shorter, Steve Lacy, Ron E. Parker ir Sam Rivers. Atlikėjas yra grojęs su Steve Lacy, Ron E. Parker, Charlie Mariano, Bobo Stenson, prof. Karl Hans Berger, Vyacheslav Ganelin, Fred Frith, Kent Carter, Han Bennink, Tomasz Stanko, Niujorko, Prahos filharmonijos, Lietuvos nacionaliniu, LVSO simfoniniais orkestrais ir kt. Taip pat P. Vyšniauskas yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius.

Džiazo scenoje A.Gotesmanas debiutavo 9-ajame dešimtmetyje. Perkusijos meistro įkvėpimo šaltiniais dažnai tampa ir kitos meno šakos, tai liudija būgnininko išleistas solo albumas „J. Brodsky in Memoriam“, skirtas poetui Josifui Brodskui, projektas su poetu Rolandu Rastausku „Metimas“, filmas „Susitikimas“ (apie Lietuvos žydus), pagal Marco Chagallo eiles sukurtas spektaklis „Mano gyvenimas“ ir kt. Bendradarbiauja su garsiais pasaulio menininkais, teatrais, festivaliais.

Nuo 2009 m. Gotesmanas organizuoja pirmąjį Pabaltijo šalyse klezmerių muzikos festivalį. A. Gotesmanas dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, komponuoja, įrašinėja, gyvai atlieka muziką teatrui ir kinui.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Duo "PetrArka" P.VYŠNIAUSKAS ir A.GOTESMANAS Pr 2017-08-07 20:00 Muzikos klubas Ramybė, Palanga 11.80 - 13.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 15 min. iki renginio
Vaikai nemokamai įleidžiami: iki 3 metų
Cenzas: nėra
Trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos:
- 10% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vytauto g. 35 Palanga Lietuva
Organizatorius
Ramybės kultūros centras, Všį
Vytauto g. 54 Palanga
info@klubasramybe.lt
Įmonės kodas 300593258