Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Džentelmenai pristato ''Tau vienai''

T 2017-12-06 19:00
Raudondvario dvaro menų inkubatorius, Raudondvaris, Kauno rajonas
13.20
DŽENTELMENŲ DUETAS su programa „Tau vienai“
GRUODŽIO 6 D. 19 VAL. RAUDONDVARIO DVARE
 
Koncerte skambės išskirtinės aranžuotės nuo baroko iki argentinietiško tango...

Vilhelmas Čepinskis gimė 1977 Kaune, operos dainininkės ir smuikininko dirigento šeimoje. Smuiko studijas pradėjo būdamas ketverių, septynerių pirmąkart debiutavo Kauno filharmonijoje. 1987 m., būdamas dešimties, Vilhelmas Čepinskis pirmą kartą atliko H. Wieniavskio Antrąjį smuiko koncertą su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru kaip solistas. Vėliau sekė debiutai Tilles centre (Niujorkas, 1996 .), Carnegie Hall (Niujorkas, 1997.), Concertgebouw (Amsterdamas, 1999.) ir Maskvos Didžiojoje konservatorijos salėje (2000).

Smuikininko scenos partneriai yra žymiausi pasaulio atlikėjai – Vladimir Spivakov, Yuri Bashmet, Gidon Kremer, W. T. Smiddy, David Geringas ir kiti. 1998 m. Vilhelmas Čepinskis gavo asmeninį lordo Yehudi Menuhino kvietimą koncertuoti su Londono simfoniniu orkestru. Smuikininkas koncertavo visoje Europoje, Dominikos Respublikoje, JAV, Japonijoje ir Rusijoje, taip pat dalyvavo tarptautiniuose muzikos festivaliuose: Merano, Ankaros, Vestfoldo žemių, Edmontono, Vilniaus, Pažaislio ir kituose.

Sergej Krinicin gimė 1977 m. Breste (Baltarusija). Būdamas 14 metų pradėjo gitaros mokslus  pas Lietuvos klasikinės gitaros mokyklos įkūrėją Jurgį Rimkevičių. 1994-1996 m. tęsė studijas Kauno J.Gruodžio konservatorijoje. 1996 m.  įstojo i Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademiją, kurią sėkmingai baigė 2003 metais,  įgijęs magistro laipsnį. 2000-2002 m. stažavosi Maskvoje pas garsų rusų gitaristą ir pedagogą Aleksandrą Frauči.

Sergejus yra Lietuvos klasikinės gitaros festivalių bei konkursų laureatas. 2002 m. grįžęs į Lietuvą muzikas pradėjo aktyvią koncertinę veiklą savo šalyje ir už jos ribų. Gitaristas yra atlikęs koncertus su dauguma  Lietuvos  orkestrų. Sergejus yra Baltijos Gitarų Kvarteto solistas nuo pat kolektyvo įkūrimo. Nuo 2010 metų gitaristas kartu su garsiu smuikininku Vilhelmu Čepinskiu įkūrė aktyviai koncertuojantį ansamblį "Džentelmenų detas".

Info. LMAIC
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Džentelmenai pristato ''Tau vienai'' T 2017-12-06 19:00 Raudondvario dvaro menų inkubatorius, Raudondvaris, Kauno rajonas 13.20
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:
netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Organizatorius
Raudondvario dvaras, VšĮ
Raudondvario dvaras, VšĮ
Pilies takas 1, Raudondvaris Kauno raj.
Įmonės kodas 302317753