Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

STRINGS AND AIR | Palanga

Š 2017-04-01 19:00
Ramybės kultūros centras, Palanga
11.80 - 16.00
„Ramybės“ kultūros centras
Vytauto g. 35, Palanga

2017 m. balandžio 1 d. 19 val.

Flamenko gitaristas, kompozitorius, dainininkas, Grammy laureatas Hernan ROMERO (JAV) ir saksofonistas virtuozas Kęstutis VAIGINIS kviečia į kupiną energijos ir šilumos muzikinį vakarą STRINGS AND AIR, kuriame išgirsite originalias flamenko ir džiazo kompozicijas. Savo šalių ir pasaulinio džiazo bei flamenko patirtis jungiantys atlikėjai publiką pakerės virtuoziškumu, spinduliuojančiu nepaprastu gyvybingumu ir savitu muzikavimo stiliumi.

Kęstutis Vaiginis ir Hernan Romero nuo 2006 metų Kaunas Jazz festivalio tapo nuolatiniais scenos partneriais – dalyvaudami tiek festivaliuose, tiek įrašų studijų sesijose. 2008 Kęstutis Vaiginis Niujorke įrašė savo autorinį albumą „Unexpected Choices“ kur tarp žymiausių muzikantų dalyvavo ir Hernan Romero. Tais pačiais metais Hernan Romero įrašė savo autorinį albumą „Tres Caras de una Moneda“ kuriame dalyvavo džiazo grandai tokie kaip Al Di Meola, Estela Raval, Jerry Marotta, Kęstutis Vaiginis, Cristian Puig, Juan Pablo Romarion.

KĘSTUTIS VAIGINIS studijavo Olandijoje, stažavosi JAV. Kosmopolitišku požiūriu garsėjantis muzikantas, dažnai grojantis užsienyje ir sugebantis rasti bendrą kalbą su visame pasaulyje žinomais atlikėjais.

HERNAN ROMERO – pasaulinio garso ispanų kilmės gitaristas, kompozitorius klausytojus žavintis virtuozišku grojimu, pietietiška muzikos aistra ir šiltu bendravimu su publika. Dirbęs su žymiais pasaulio atlikėjais jis jau ne kartą lankėsi Lietuvoje ir demonstravo virtuozišką grojimo techniką. Niujorke kelią į didžąją džiazo sceną prasiskynęs Hernanas greitai pradėjo muzikuoti su legendiniais gitaristais Johnu McLaughlinu ir Paco de Lucia, o žymiam gitaros didmeistriui Al Di Meola H. Romero padėjo įrašyti net 16 muzikinių albumų.

http://www.hernanromeromusic.com/

...klausant jo gyvai, nuolat atrodo, kad esi Ispanijos saulėje, mažuose šios šalies kiemuose, pridengus akis delnu ir... skęstant muzikoje. Aistringoje, vienintelėje. Mat ką labiausiai Romero vertina ir mėgsta – tai laisvė. Todėl nieko nuostabaus, kad atlikėjas net koncertų metu, šypsodamasis pripažįsta „šią melodiją atliksiu pirmą kartą, iki šiol nerepetavau, tik turėjau ją galvoje“. Ir jam pavyksta puikiai, taip puikiai, jog jis neabejotinai iškviečiamas sugroti dar kartą publikai nenumaldomai plojant. Užsimerki... ir viskas siūbuoja, juda, gyvena džiazu. (Aira Chmieliauskaitė)
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
STRINGS AND AIR | Palanga Š 2017-04-01 19:00 Ramybės kultūros centras, Palanga 11.80 - 16.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos:
- 10% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vytauto g. 35 Palanga Lietuva
Organizatorius
Ramybės kultūros centras, Všį
Vytauto g. 54 Palanga
info@klubasramybe.lt
Įmonės kodas 300593258