Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

E. Albrecht / A. Maeda / A. Majewski / B. Osina

K 2017-07-06 19:00
Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
7.80 - 9.00
| Ars SummerFest 2017 | Ars Academy

Antoni Majewski, violončelė (Lenkija) / Baiba Osina, fortepijonas (Latvija)
Eva Sophie Albrecht, violončelė (Vokietija) / Aki Maeda, fortepijonas (Japonija)


Programa:
E. Knapik - Filo d'Arianna
S. Prokofiev - Sonata violončelei ir fortepijonui op. 119
-Pauzė-
R. Schumann - Adagio ir Allegro op. 70
D. Shostakovich – Sonata violončelei ir fortepijonui op. 40


Antoni Majewski gimė 1997 m., o griežti instrumentu pradėjo būdamas vos septynerių. Tapęs specialios talentų klasės nariu, mokėsi pas I. Machalak ir T. Strahlį; pas pastarąjį profesorių tebesimoko ir dabar, F. Šopeno muzikos universitete Varšuvoje. Antoni tobulinosi daugybėje meistriškumo kursų pas žymius violončelės profesorius ( J. P. Maintz, D. Ishizaka, A. Gebert, R. Latzko ir kt.). Gilinantis į violončelės grojimo meną įdėtas pastangas vainikuoja laimėtos prizinės vietos įvairiuose konkursuose (pirmoji vieta Stanislaw Hajzer Bacho konkurse ir kt.). Jaunajį atlikėją remia net ir Lenkijos kultūros ir paveldo ministerija, skirdama jam stipendiją.

Eva Sophie Albrecht yra gimusi Drezdene, Vokietijoje, 1996 m. Violončelę į rankas paėmė būdama 12-os metų, pradėjo mokytis Veimaro aukštojoje F. Listo muzikos mokykloje pas dėstytoją W. E. Schmidt. Vėliau jos muzikinį kelią pakreipė tokios asmenybės kaip J. P. Maintz, Ph. Muller, T. Svane, M. Sanderling, L. Fenyo (pas kurį šiuo metu studijuoja Karlsrūjėje). Eva jau spėjo tapti sėkminga jauna menininke - buvo pripažinta nacionaliniame konkurse "Jugend Musiziert" Vokietijoje bei tarptautiniame "Liezen" violončelės konkurse Austrijoje.

Aki Maeda gimė Japonijoje, kur nuo mažens pradėjo mokytis fortepijono ir smuiko specialybių paraleliai. Stodama į Kyoto menų universitetą, Aki pasirinko fortepijoną, kuris 2008-aisiais ją atvedė į Europos muzikos sostinę Vieną. Čia ji studijavo Vienos muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete profesoriaus Roland Keller klasėje, o 2015-aisiais apsigynė magistro diplomą su pagyrimu.
Kaip solistė Aki užėmė prizines vietas Elena Rombro-Stepanow bei Dr. Josef Dichler konkursuose Vienoje, o tarptautiniame Prancūzijoje vykstančiame konkurse „Ile de France“ pasiekė finalinį turą.
Aki pasirodė svarbiausiose Japonijos ir Austrijos koncertų salėse, tokiose kaip Vienos Musikverein ir Konzerthaus, ji yra nuolat kviečiama koncertuoti įvairiuose Europos muzikos festivaliuose bei akompanuoti tarptautiniuose konkursuose, tokiuose kaip Fritz Kreisler smuikininkų konkurse Vienoje, Bled festivalio konkurse Slovėnijoje bei Orpheus muzikos akademijoje.
Muzikavimo subtilybių Aki sėmėsi iš daugelio pasaulio fortepijono meistrų, tačiau svarbiausias pamokas jai dovanojo Elena Richter bei Paul Badura-Skoda.

Baiba Osina – ryški latvių pianistė, gimusi ir pradėjusi savo muzikinį kelią Rygoje. Baiba studijavo Latvijos muzikos akademijoje, o magistro studijas tęsė Vienos muzikos universitete žymaus austrų pedagogo Stefan Arnold klasėje, kurią baigė su pagyrimu. Baiba kaip solistė aukščiausius įvertinimus pelnė Nacionaliniame Latvijos konkurse Rygoje bei Tarptautiniame N. Rubinšteino pianistų konkurse Paryžiuje, o kamerinių ansamblių sudėtyse pelnė prizines vietas tarptautiniame kamerinės muzikos konkurse Tesalonikuose, Graikijoje bei J. Windisch konkurse Vienoje, Austrijoje. Studijų metu Baiba buvo apdovanota „Vienna Beethoven Society“ bei „Victor Bunzl“ fondų stipendijomis. Savo muzikines žinias tobulino meistriškumo pamokose pas Paul Badura-Skoda, Elisabeth Leonskaja, Dmitri Alexeev, Vitaly Margulis ir kt. Koncertavo Austrijoje, Italijoje, Latvijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje, Portugalijoje, Graikijoje, tokiuose festivaliuose kaip tarptautinis F. Šopeno bei Vienos Musikverein vykstantis „Wiener Festwochen“ bei daugelyje kitų. Pianistė buvo aktyvi Yehudi Menuhin organizacijos Vienoje „Live Music Now“ narė. Šiuo metu pianistė gyvena Vienoje. Ji buvo nuolatinė legendinio austrų muziko Heinrich Schiff violončelės klasės koncertmeisterė bei nuolat koncertuoja
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
E. Albrecht / A. Maeda / A. Majewski / B. Osina K 2017-07-06 19:00 Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 7.80 - 9.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 15% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Žalioji a. 2A Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
arslituanica@gmail.com
Įmonės kodas 303224736