Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

E. Olejnik / B. Osina / E. Rosiak / S. Zajančauskaitė

Pn 2017-07-07 18:00
Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
7.80 - 9.00
| Ars SummerFest 2017 | Ars Academy

Emilian Rosiak, violončelė (Lenkija) – Simona Zajančauskaitė, fortepijonas (Lietuva)
Emil Olejnik, violončelė (Lenkija) / Baiba Osina, fortepijonas (Latvija)

Programa:
R. Schumann Fantasiestücke op. 73
L. Boccherini Sonata violončelei ir basso continuo A-dur (G4):
C. M. von Weber – Adagio und Rondo
W. Lutoslawski – “Sacher Variations”
W. Lutoslawski – Grave for cello and piano
-Pauzė-
S. Prokofiev – Sonata violončelei ir fortepijonui op. 119
A. Piatti – Caprice Nr. 8
I. Zalewski - Capriccio mazurkos forma
D. Popper -Elfentanz op. 39

Emil Olejnik gimė 1999 m. Olštine, Lenkijoje. Violončele griežti pradėjo septynerių ir 2013 m. jau mokėsi Ogólnokształcąca muzikos mokykloje pas dėstytoją T. Strahl. Nepaisant jauno amžiaus, violončelininkas jau spėjo sudalyvauti daugiau nei poroje dešimčių tarptautinių bei nacionalinių konkursų, tiek grieždamas solo, tiek su kameriniais ansambliais. Savo atlikimą Emil yra tobulinęs padedamas gausybės pačių geriausių violončelės profesorių - J. Perron, G. Popp, R. Latzko ir kt.

Emilian Rosiak muziko kelią pradėjo tradiciškai - septynerių. Violončele griežti mokėsi Varšuvos muzikos mokykloje, o šiuo metu studijuoja Bydgoszcz muzikos akademijoje pas profesorius A. Bauer, B. Koziak ir M. Bojanowicz. Emilian savo grojimo įgūdžius dažnai tobulina įvairiuose meistriškumo kursuose (J. Shaw, T. Strahl, A. Zielinski ir kt.), taip pat yra sėkmingai debiutavęs kaipsolistas su Varšuvos F. Šopeno muzikos akademijos orkestru, vėliau dalyvavo "School of Dialogue Gala'' Varšuvos nacionaliniame teatre. Jaunasis violončelininkas yra surengęs koncertus ne tik gimtojoje Lenkijoje, tačiau ir visoje Europoje.

Baiba Osina – ryški latvių pianistė, gimusi ir pradėjusi savo muzikinį kelią Rygoje. Baiba studijavo Latvijos muzikos akademijoje, o magistro studijas tęsė Vienos muzikos universitete žymaus austrų pedagogo Stefan Arnold klasėje, kurią baigė su pagyrimu. Baiba kaip solistė aukščiausius įvertinimus pelnė Nacionaliniame Latvijos konkurse Rygoje bei Tarptautiniame N. Rubinšteino pianistų konkurse Paryžiuje, o kamerinių ansamblių sudėtyse pelnė prizines vietas tarptautiniame kamerinės muzikos konkurse Tesalonikuose, Graikijoje bei J. Windisch konkurse Vienoje, Austrijoje. Studijų metu Baiba buvo apdovanota „Vienna Beethoven Society“ bei „Victor Bunzl“ fondų stipendijomis. Savo muzikines žinias tobulino meistriškumo pamokose pas Paul Badura-Skoda, Elisabeth Leonskaja, Dmitri Alexeev, Vitaly Margulis ir kt. Koncertavo Austrijoje, Italijoje, Latvijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje, Portugalijoje, Graikijoje, tokiuose festivaliuose kaip tarptautinis F. Šopeno bei Vienos Musikverein vykstantis „Wiener Festwochen“ bei daugelyje kitų. Pianistė buvo aktyvi Yehudi Menuhin organizacijos Vienoje „Live Music Now“ narė. Šiuo metu pianistė gyvena Vienoje. Ji buvo nuolatinė legendinio austrų muziko Heinrich Schiff violončelės klasės koncertmeisterė bei nuolat koncertuoja įvairiose Europos šalyse.

Simona Zajančauskaitė – Sankt Peterburgo valstybinės N. Rimskio – Korsakovo konservatorijos bei Veimaro Franz Liszt muzikos akademijos absolventė. Simona yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė, nuolatinė įvairių meistriškumo kursų dalyvė, aktyviai koncertuoja solo ir įvairių kamerinių ansamblių sudėtyje. Ji yra surengusi koncertus Lietuvoje, Estijoje, Rusijoje, Šveicarijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje. Jos muzikinį kelią praturtino susitikimai ir meistriškumo pamokos su Maestro Mstislavu Rostropovičiumi, profesoriais Lazariu Bermanu, Juliumi Drake’u, Alexandru Debrus, Martinu Spangenbergu, Sergejumi Urivaevu, Thomu Steinhofeliu, Sigrid Lehmstedt, Levu Natočenu, Vera Gornostajeva, Mūza Rubackyte. 2005-2010 metais Simona buvo M. Rostropovičiaus paramos ir labdaros fondo stipendiatė, o 2013-2014 metais laimėjo Vokietijos Ernst-Freiberger fondo skirtą stipendiją. 2007 metais Simona kartu su seserimi smuikininke Justina įkūrė ir vadovauja „Rokiškio klasikinės muzikos festivaliui“.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
E. Olejnik / B. Osina / E. Rosiak / S. Zajančauskaitė Pn 2017-07-07 18:00 Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 7.80 - 9.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 15% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Žalioji a. 2A Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
arslituanica@gmail.com
Įmonės kodas 303224736