Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

el Fuego koncertinis turas ''Apie meilę...''

T 2017-11-22 18:00 - S 2017-11-26 19:20
11.00 - 13.00
el Fuego koncertinis turas „ Apie meilę...”

Pop klasikos grupė „el Fuego“ jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip. Daugiau kaip aštuonerius metus Lietuvos muzikinėje padangėje gyvuojanti grupė pelnė klausytojų simpatijas savo stipriais balsais, neblėstančia energija ir įspūdingai skambančiais pop-klasikos kūriniais.

Metų pradžioje aksominių balsų savininkai – Jonas Sakalauskas, Paulius Bagdanavičius ir Rokas Spalinskas leidosi į koncertinį turą „Apie meilę...”, kurio metu klausytojų širdis užkariavo puikia nuotaika ir jaukiais muzikiniais tonais. Todėl sulaukę didžiulio susidomėjimo, pop klasikos grupė jau nuo lapkričio 8 dienos tęs pradėtą darbą ir aplankys dar devynias koncertų sales. Atlikėjai koncertiniam repertuarui paruošė gražiausias meilės dainas – kai kurias iš jų klausytojai jau turėjo galimybę išgirsti grupės koncertuose, tuo tarpu kitus muzikinius kūrinius „el Fuego” solistai ruošė specialiai šiam koncertiniam turui.

„Nekantriai laukiame susitikimo su Jumis”, – teigia grupės vyrai ir kviečia pasimėgauti akimirka romantiškų melodijų apsuptyje.
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai