Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ELVIS PRESLEY SHOW M.Kavaliauskas&Kauno Bigbendas | Klaipėda

K 2016-12-22 18:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
18.00 - 24.00
ELVIS PRESLEY SHOW: MARTYNAS KAVALIAUSKAS IR KAUNO BIGBENDAS

Naujas šiuolaikiškas Kauno bigbendo ir Martyno Kavaliausko muzikinis projektas - PREMJERA, prieš pat didžiąsias metų šventes visoje Lietuvoje!


Martynas Kavaliauskas. Šis velnioniškai talentingas jaunas artistas per pastaruosius kelerius metus, ko gero, visapusiškai atskleidė savo neįtikėtinus sugebėjimus. Jeigu kas iki šiol nežinojo – kas jis, tai šiandien galime drąsiai teigti, kad jis nustebino daugelį kritikų ir pranoko nemažą dalį kolegų.
Nugalėjęs TV projektuose „Šok su manimi“ ir „Muzikinė kaukė“, įrodė, kad gali fenomenaliai įsikūnyti tiesiog į bet ką ir identiškai atkartoti daugelio pasaulio dainininkų balsą ir kūno kalbą. Šie talentai buvo pastebėti didžiosios teatro scenos režisierių ir tais pačiais metais Martynas tapo Anželikos Cholinos šokio teatro solistu ir atliko vieną pagrindinių vaidmenų šokio spektaklyje „Otelas“ bei tapo pačiu ryškiausiu tarptautinio miuziklo „RENT“ personažu – Angel.
Martynas – tai žmogus, kuris televizijos, muzikos ir teatro scenose pirmyn žengia gigantiškais žingsniais ir visada stengiasi būti geriausias, koks tik gali. Martyno gebėjimas įsikūnyti į personažus ir žavėjimasis rokenrolo kultūra padėjo sukurti šį unikalų projektą – „Elvis Presley show“.
Pasauliniais ir amžinais hitais tapusios Elvio dainos šįkart suskambės visiškai naujai. Šiame koncerte išgirsite modernias, specialiai šiam projektui kurtas orkestruotes, kurios ypatingai praturtina ir subtiliai keičia Elvio Preslio dainas. Nepraleiskite ypatingos progos pasimėgauti muzikaliu ir profesionaliu gyvos muzikos šou.
Šis koncertas unikalus tuo, kad Martynas scenoje pasirodys drauge su šiemet jubiliejų švenčiančiu Kauno bigbendu, vadovaujamu dirigento Petro Tadaro.
Daugiau nei 30 žmonių scenoje, unikalios scenos dekoracijos, atitinkančios šeštojo dešimtmečio laikų stilistiką, ir originalūs kostiumai neabejotinai sukurs atmosferą, kuri alsuoja 20a. Rokenrolo ikonos – Elvio Preslio dvasia.
Daugiau nei pusmetį trukusi idėjų, repeticijų ir kūrybos sintezė šiandien tapo išskirtiniu koncertu, kurį jau gruodžio mėnesį galėsite išvysti savo mieste.
Šventinis stebuklas prasideda čia.

Koncerte dalyvauja:
Profesionalus džiazo orkestras
Martynas Kavaliauskas
Šokėjai ir pritariantys vokalistai
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ELVIS PRESLEY SHOW M.Kavaliauskas&Kauno Bigbendas | Klaipėda K 2016-12-22 18:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 18.00 - 24.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min.iki renginio pradžios
Trukmė: 1val. 45min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 m. amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos
Nuolaidos: nėra
Pertrauka: 1

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Medijų namai, UAB
Islandijos pl. 95-57 Kaunas