Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Evelyn Glennie (perkusija), O/Modernt String Quartet

Pn 2017-12-01 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
9.80 - 24.80

„Salve Musica“ sveikinasi ir kviečia

Klaipėdos koncertų salėje netrukus suskambės šventinės klasikos festivalio „Salve Musica“ akordai. Visą gruodžio mėnesį jie skleis ramybę ir apgaubs palaima, bylos apie tekantį laiką ir tikrųjų vertybių ilgesį. Amžinai gyva klasikinė muzika pripildys mus visus šviesaus džiugesio ir vilties! Kviečiame gražiausias metų šventes sutikti ir švęsti su muzika!

„Alternatyvos“
Evelyn Glennie (perkusija, Jungtinė Karalystė)
O/Modernt String Quartet (Jungtinė Karalystė– Švedija–Nyderlandai–Vokietija–Pietų Afrika):
Hugo Ticciati, Daniel Rowland (smuikai),  Gareth Lubbe (altas), Julian Arp (violončelė)

Programa: Henry Purcell, Ludwig van Beethoven, James Tenney, Leos Janacek, Arvo Pärt, Albert Schnelzer, Osvaldo Golijov, Askell Masson, Evelyn Glennie

Baroko genijaus Johanno Sebastiano Bacho šešių kantatų ciklas, visuotinai vadinamas „Kalėdų oratorija“, ryškiai muzikos istorijoje iškyla, lyginant su kitomis genijaus kantatomis, skirtomis advento ar Kalėdų laikotarpiui. Kas nulėmė jų pasaulinį išskirtinumą? Pirmiausiai oratorijos tekstas yra fokusuotas į vientisą Kalėdų istoriją, kurio pagrindas – Biblijos pasakojimas apie angelų apreiškimą, piemenų adoraciją, Jėzaus gimimą ir trijų išminčių iš rytų atėjimą į Betliejų.
XX a. 7–8  dešimtmečiuose, prasidėjus istoriškai informuoto atlikimo praktikos erai, šis Bacho opusas tapo vienu populiariausių kūrinių koncertų salių ar bažnyčių erdvėse visame pasaulyje, be jo nebuvo įsivaizduojamas advento laikotarpis. „Kalėdų oratorijos“ atlikimas tapo garbės reikalu visose Vakarų Europos šalyse. 2017-asiais, paskelbtais Reformacijos metais, kurie minimi ir Lietuvoje, oratorija yra atliekama visose Europos Sąjungos šalyse.
„Kalėdų oratorija“ suburs Klaipėdos kamerinio orkestro ir kamerinio choro „Brevis“ menines pajėgas, prie kurių prisijungs puikūs solistai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Projekto meno vadovai –  Alina Rotaru ir Darius Stabinskas.

„O/ Modernt String Quartett“ klausytojams pateikia intriguojančią programą, parengtą su netikėtomis idėjomis nuolat stebinančia perkusininke Evelyn Glennie (Jungtinė Karalystė). Ji yra grojusi su daugeliu pagrindinių Europos ir JAV simfoninių orkestrų, japonų būgnininkų ansambliu „Kodo“, įžymiąja popmuzikos atlikėja Björk, Javos salos gamelano, Brazilijos sambos ansambliais ir kt. Visame pasaulyje pripažinta perkusininkė turi daugiau nei 1300 instrumentų kolekciją, įskaitant namų įrankius ir automobilių detales. E. Glennie taip pat rašo muziką filmams ir televizijai.

Šiame koncerte bus atskleista neįtikėtinai plati ir originaliai traktuojama muzikos panorama – nuo XVII a. kūrėjo Henry Purcello iki XXI a. autorių.

Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Evelyn Glennie (perkusija), O/Modernt String Quartet Pn 2017-12-01 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 9.80 - 24.80
Svarbi informacija

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas:
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Trukmė:
1 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Šaulių g. 36 Klaipėda
Įmonės kodas 300101372