Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

F. Latėno autorinis vakaras ''Muzika kaip teatras''

Š 2016-10-01 19:00
Kurhauzo salė
9.10 - 12.00
Faustas Latėnas. MUZIKA KAIP TEATRAS

Fausto Latėno kūrybinėje biografijoje – daugiau nei 200 darbų Lietuvos ir užsienio teatruose, meniniuose, dokumentiniuose ir TV filmuose, apie pusšimtis kūrinių orkestrui, gausu kamerinės muzikos. 2015 m. kompozitorius pelnė Lietuvos nacionalinę kultūros ir meno premiją už „Lietuvos teatro skambesį, už muziką, kaip visavertę teatrinio vyksmo dalyvę.“ Giliausiai F. Latėnas įleidęs šaknis į teatro pasaulį. Net ir koncertinėje kamerinėje jo muzikoje ryškus teatriškumas – įtaigus pasakojimas, emocijos, „juokas pro ašaras“. Pasak muzikologo Viktoro Gerulaičio, F. Latėno kameriniai instrumentiniai kūriniai klausomi kaip nedideli muzikiniai spektakliai, kuriuose kiekvienas muzikinis gestas turi tam tikrą, dažnai tik autoriui žinomą, reikšmę. Kompozitorius visai nesibaimina banalybių ar įvairių atpažįstamos muzikos reminiscencijų, keisčiausių hipertrofuotų kulminacijų ar provokuojančių junginių.

F. Latėno 60-mečio koncertuose vėl skamba ankstyvieji, 1977–1990 metais parašyti kūriniai, atliepiantys teatro dvasią ir aistringą Astoro Piazzollos koloritą, o juos perteikia jaunesnės kartos Jubiliato kūrybos atlikėjai – Indrė Baikštytė (fortepijonas), Tomas Petrikis (altas), Povilas Jacunskas (violončelė) ir styginių kvartetas ART VIO. Vakarą veda – muzikologas Viktoras Gerulaitis.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
F. Latėno autorinis vakaras ''Muzika kaip teatras'' Š 2016-10-01 19:00 Kurhauzo salė 9.10 - 12.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos:
- Senjorams, neįgaliesiems 10%

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Grafų Tiškevičių al. 1 Palanga Lietuva