Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Festivalio baigiamasis koncertas

S 2017-08-20 18:00
Užutrakio dvaro terasa, Trakai
6.63 - 8.00
Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras
Solistė Amanda Kleinbart (valtorna, Vokietija)
Dirigentas Juozas Domarkas

Koncertą veda Viktoras Gerulaitis

Programoje: M. Glinka, J. Strauss, B. Dvorzak ir kt.  kompozitorių kūriniai
Amanda Kleinbart gimė Luksemburge amerikiečio ir argentinietės šeimoje. Studijavo Luksemburgo bei Frankfurto, Berlyno (Vokietija) konservatorijose. Keletą metų grojo Jungtiniame Europos Sąjungos jaunimo orkestre, diriguojant Bernhard Haitink bei serui Colin Davis. Nuo 2014 m. atlikėja grojo Hamburgo Elbės filharmonijos orkestre.  Kaip solistė A. Kleinbart groja su Bambergo ir kt. miestų simfoniniais orkestrais. 2013 m. Lucernoje dalyvavo orkestrų festivalyje, diriguojant Claudio Abbado. Svarbią vietą A. Kleinbart darbe užima kamerinė muzika.
2011 m. A. Kleinbart   laimėjo Vokietijos muzikos konkurso stipendiją solistų kategorijoje.  Po 2014 m.  laimėto Richardo Štrauso konkurso Miunchene prasidėjo atlikėjos koncertiniai turai Pietų Afrikoje, Pietų Amerikoje, Kinijoje, Europos šalyse. Kaip solistė ji grojo su daugeliu Europos, Azijos ir Pietų Amerikos orkestrų. 
Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras – vienas brandžiausių Lietuvos orkestrų. Jis Balio Dvariono, kompozitoriaus, dirigento ir pianisto, iniciatyva  buvo įkurtas 1940 metais. Per savo veiklos septynis dešimtmečius LNSO įsitvirtino Lietuvos muzikiniame gyvenime, tapdamas vienu svarbiausių nacionalinės kultūros puoselėtojų ir skleidėjų, lietuvių klasikinės ir šiuolaikinės simfoninės muzikos atlikėjų. Nuo 1964 metų orkestrui keturis dešimtmečius vadovavo Sankt Peterburgo konservatorijos auklėtinis Juozas Domarkas. Orkestrui yra dirigavę pasaulinio garso asmenybės: Vladimiras Fedosejevas, Mstislavas Rostropovičius, Krzysztofas Pendereckis, Kurtas Masuras, Justus Frantzas, Cyrillas Diederichas, Neeme Järvi, Christophas Speringas, Richardas Hickoxas, Christophas Eschenbachas ir daugelis kitų.
Orkestras bendradarbiauja su daugeliu įvairių šalių garsiais instrumentalistais bei vokalistais: dainininkais Montserrat Caballé, Jessye Norman, Sergejumi Larinu, Violeta Urmanavičiūte, Virgilijum Noreika, Algirdu Janutu; pianistais Emiliu Gilelsu, Dmitrijumi Baškirovu, Danieliu Pollacku, Mūza Rubackyte, Petru Geniušu; smuikininkais Gidonu Kremeriu, Leonidu Koganu, Vladimiru Spivakovu, Vilhelmu Čepinskiu; violončelininku Davidu Geringu; altistu Jurijumi Bašmetu ir daugeliu kitų.
Užutrakio dvaro sodyba
Koncerto pradžia 18 val.

Renginio nuoroda: http://www.uzutrakiovakarai.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Festivalio baigiamasis koncertas S 2017-08-20 18:00 Užutrakio dvaro terasa, Trakai 6.63 - 8.00
Svarbi informacija

Bilietai renginio vietoje brangs!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 20% studentams ir senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ Nepriklausomi garso režisieriai
Justiniškių g. 36-36 Vilnius
Įmonės kodas 126092590