Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Fiksikai žaidžia cirką

K 2017-03-16 18:00 - S 2017-03-19 23:59
9.60 - 29.00
Valio! Pas mus vėl atkeliauja Fiksikai!
Naujos laidos premjera -
Fiksikai vaidina cirką!
Nepraleiskite mylimų personažų naujų nuotykių! Šį kartą mūsų draugai fiksikai kviečia visus į Fiksi-cirką. Išsiaiškinsim cirko stebuklus, mokysimės žongliruoti ir rodyti fokusus visi kartu! Fiksi cirke jūsų laukia daug nuostabių siurprizų, žaidimų, džiaugsmo ir linksmybių.

Fiksikai vaidina cirką – tai visiškai nauja programa ir scenografija. Įspūdingos dekoracijos papildytos realybės efektu, naudojant radijo bangomis valdomus modelius ir visos scenos pločio vaizdo projekcijas.

Šou pagrindas yra nauja žavinti nuotykių istorija. Dim Dimičius, kaip visi šiuolaikiniai vaikai, labai mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus. Įsijautęs į žaidimą savo telefone, Dim Dimičius visiškai „pametė“ galvą. Nepaklausius savo draugų Simo ir Fajerio perspėjimo, jis atsiduria kompiuterinio žaidimo viduje. Su juo kartu t\papuola jo draugai fiksikai ir žiūrovai. Kompiuterinės magijos magistras – Hipnozijus Fon Gliukas – kenksmingų ir beprasmių kompiuterinių žaidimų kūrėjas, suviliojo visus kompiuteriniu žaidimu iš kurio nėra išeities, pačiupo ir Noliką. Dim Dimičius ir Fiksikai privalo rasti išėjimą iš virtualios erdvės, susikauti su kompiuterinių žaidimų personažais, išgelbėti Noliką, o piktą ir beprasmį kompiuterinį žaidimą padaryti geru, naudingu bei lavinamuoju. Šioje istorijoje jam padės jo ištikimi draugai Simka ir Fajeris, taip pat Fiksik-šou žiūrovai.

Kaip visada  vaidinime daug žaidimų, fiksikų dainų ir šokių! Kiekvienas vaikas pasiners į fiksikų stebuklingą pasaulį ir patirs malonumą. Susitinkame šou „Fiksikai vaidina cirką“.

Iki pasimatymo
Kovo 19 d. Klaipėdos Žvejų Rūmuose!
Kovo 16 d. Vilniaus Kongresų rūmuose! 
Vaikams iki 5 metų įėjimas nemokamas (neužimant atskiros vietos).
Pasirodymas rusų kalba.
Informacija teikiama telefonu  8 670 26 109
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai