Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

FINK

Š 2017-09-30 20:00
Menų fabrikas Loftas, terasa, Vilnius
31.50 - 50.00
 Prieš porą metų Vilniaus menų fabrike „Loftas“ pirmąjį koncertą Baltijos šalyse surengusi britų grupė „Fink“ grįžta į Vilnių. Antrasis „Fink“ pasirodymas Lietuvoje vyks jau šį rudenį – rugsėjo 30 d., „Lofte“.

Elektronikos, bliuzo, R&B ir folk muzikos garsus jungiantis britų kolektyvas prieš porą metų surinkęs sausakimšą „Loftą“, vos nulipęs nuo scenos pažadėjo, kad į Vilnių dar tikrai grįš. Ilgai netrukę, jie šiemet leidosi į naują koncertinį turą, kurio maršrute, kaip ir žadėjo, įtraukė jau antrą pasirodymą „Lofte“.

Eksperimentų nevengianti grupė neslepia – naujuose kūriniuose klausytojų laukia kaip niekad daug bliuzo. „Apskirtai, bliuzas man visada buvo vienas didžiausių įkvėpimo šaltinių, nuolatinis mano gyvenimo fonas. Kurdamas bliuzą privalai jį išjausti, negali to jausmo klastoti. Pavyzdžiui, rašydamas bliuzo dainas aš negalėčiau dainuoti, kad „neturiu pinigų“ ar panašiai, nes tai netiesa. Atlikdamas bliuzą turi būti labai nuoširdus“, – viename interviu yra prisipažinęs idėjinis „Fink“ lyderis Finas Greenallas.

Į „Lofto“ sceną jau antrą kartą jis lips su ištikimais muzikiniais bendražygiais Timu Thortonu ir Guy Whittakeriu. Draugiją Vilniuje jiems palaikys būrys ypatingų svečių.
 

Renginio nuoroda: http://www.menufabrikas.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
FINK Š 2017-09-30 20:00 Menų fabrikas Loftas, terasa, Vilnius 31.50 - 50.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 20:00
Renginio trukmė: 3:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 m. su suaugusiuoju
Nuolaidos:
su LOFTAS draugo kortele nuolaida 10 proc. (Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį)  Išankstiniams bilietams negalioja.
su Daily Card kortele nuolaida 5 proc. (Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Švitrigailos g. 29 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ LOFTAS FEST
Švitrigailos g. 29, Vilnius
Įmonės kodas 302777805