Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Fortepijono muzikos vakaras - Golda Tatz (JAV)

Š 2017-08-05 20:00
Kurhauzo salė, Palanga
11.00
Golda Vainberg-Tatz gimė Lietuvoje,mokėsi Čiurlionio mokykloje,vėliau emigravo į Izraelį,mokėsi Tel Avivo Muzikos akademijoje,Manhatan ir Juilliard muzikos akademijose.

Pianistė koncertavo daugelyje pasaulio šalių,yra dalyvavusi Zalcburgo Mozarteum,Šanchajaus internacionaliniam,Ispanijos Puigcerda muzikos festivaliuose,taip pat Sankt-Peterburgo Rūmai,Vilniaus festivaliuose.

Golda Tatz yra daugelio tarptautinių konkursų laureatė (Maurice Clairmont Izraelyje,pasaulinis pianistų konkursas Cincinatyje,Paryžiuje ir daugelis kitų).Šiuo metu Golda Tatz yra Manhatan muzikos mokyklos profesorė,dėsto Juilliard muzikos akademijoje,yra daugelio konkursų žiuri komisijose,veda meistriškumo kursus,jos mokiniai sėkmingai pasirodo tarptautiniuose konkursuose.

Pianistė yra puikiai įvertinta spaudoje.”Tai-labai gili,išraiškinga interpretatorė”(New York times),”nepaprasta virtuozė,stulbinanti savo aiškiu,tiksliu prisilietimu”(Tagblat,Vokietija)ir t.t.

Kurhauzo salėje turėsime unikalią progą išgirsti Goldos Tatz atliekamus Bacho-Busoni,L.van Bethoveno,M.Ravelio,C.Debussy,F.Šopeno kūrinius.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Fortepijono muzikos vakaras - Golda Tatz (JAV) Š 2017-08-05 20:00 Kurhauzo salė, Palanga 11.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Grafų Tiškevičių al. 1 Palanga Lietuva
Organizatorius
Muzikos karalystė, VšĮ
Antakalnio g. 84 – 52 Vilnius
juditaleitaite@yahoo.com
Įmonės kodas 125725872