Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gargaras Nauji 2018 BEISSOUL & EINIUS HAPPYENDLESS

S 2017-12-31 21:00
Gargaras , Kaunas
15.00 - 175.00
Kauno loftas GARGARAS Jums paruošė neįtikėtiną naujametinį vakarėlį. Kviečiame palydėti senus ir sutikti naujus metus kartu. Scenoje BEISSOUL & EINIUS ir HAPPYENDLESS!

Viso šventinio vakaro metu Jus linksmins Gargaro Dj rezidentai.

Renginio partneriai :
Smscredit.lt
PowerHitRadio
15min.lt

Preliminari vakaro programa:

21.00 - Atveriamos durys.
22.45 - Happyendless pasirodymas.
23.50 - Visi kartu einame į kauno lofto Gargaras kiemą stebėti fejerverkų ir sutikti naujus 2018 metus.
01.00 - Beissoul ir Einius pasirodymas
02.30 - Dj pasirodymas
05.00 - Šventinio vakaro pabaiga.

Smulkesnė informacija tel +37063771717

Informacija apie grupes:

„Beissoul & Einius" elektroninis duetas jau virto tikru mados ir meno judėjimu Lietuvoje, savo originalumu bei išmone stebina ne tik melomanus, bet ir pasaulinių mados žurnalų redaktorius. Bilietų į lietuviškojo dueto pasirodymus akimirksniu nelieka ir pasirodymuose už gimtinės ribų. Duetas savo koncertais palieka neišdildomą įspūdį tiek pradedantiems pažintį su muzikos pasauliu, tiek tikriems muzikos gurmanams. Tamsiaodžio siela baltojo kūne, ateities vizionieriai, stiliaus ikonos, ateiviai iš kitos planetos – taip apibūdinamas „Beissoul & Einius" duetas. Neįtikėtinu žavesiu, įtaiga apdovanotas dueto vokalistas Beissoul žavi publiką standartus laužančiu sceniniu įvaizdžiu. Jis visuomet provokuoja ir kitus nepaisyti stereotipų, mąstyti kūrybiškai, plačiai, nebijoti savo individualumo išraiškų.Kiekvienas pasirodymas - tai itin elegantiškas, skoningas, stilingas elektroninės muzikos flirtas su emocijomis. Užtikrintas „Beissoul & Einius” ėjimas savo muzikos keliu buvo pastebėtas tarptautinių leidinių „Vogue“, „Harper`s Bazaar“, „Marie Claire“, „Playboy“, „Style Insider“, „Pink“, „Cosmopilitan“, „Design Scene’’, „OOBMAG’’, „FGUK Magazine’’, „Forbes’’, „ELLE’’, „MMscene’’, „’Nvrmind’’ . Artūras Žabas-Beissoul pakviestas bendradarbiauti su tarptautine žurnalo „Vogue“ komanda.

--------------------------------------------------

Dar 1998 metais susikūrę „Happyendless“ – vienas ryškiausių elektroninio roko vardų mūsų šalyje. Savais laikais vaikinai nuskynė visus įmanomus Lietuvos muzikos laimėjimus, o „MTV Europos muzikos apdovanojimuose“ jie oficialiai buvo paskelbti geriausia Baltijos šalių grupe.
Po ilgos tylos į Lietuvos muzikinį pasaulį „Happyendless“ sugrįžo su idėja naujas dainas įrašyti su skirtingais vokalistais, tačiau pagrindinis grupės skiriamasis ženklas, elektroninis stilius, išlieka. Besiruošdami naujo albumo išleidimui, jie jau pristatė kūrinius su „G&G Sindikato“ nariu Kastyčiu Sarnicku–Kastetu, Giedre Kilčiauskiene, „Kamanių šilelio“ vokaliste Kamile Gudmonaite ir išduoda, jog tai tikrai dar ne visos klausytojų laukiančios staigmenos.


Laukia įsimintiniausia naktis!

Kauno loftas Gargras vykdo “face control” politiką ir pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų asmenų be papildomo paaiškinimo.
N-18
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Gargaras Nauji 2018 BEISSOUL & EINIUS HAPPYENDLESS S 2017-12-31 21:00 Gargaras , Kaunas 15.00 - 175.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~21:00
Renginio trukmė: ~8:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Raudondvario pl. 101 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Barbara grupė, UAB
Įmonės kodas 303328400