Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Giedrė Moss

S 2016-12-11 19:00
Geltonos Sofos klubas, Vilnius
12.00
Giedrė - žinoma kaip grupių „Empti“ ir „Pieno lazeriai“ bei „Blue in Bossa“ projekto vokalistė, - universaliu talentu apdovanota atlikėja, lygiai taip pat gerai besijaučianti ir stilingai pateikianti tiek anksčiau minėtų grupių repertuarą, tiek džiazo standartus. 2013 m. Giedrė laimėjo metų atlikėjos nominacijoje muzikiniuose apdovanojimuose M.A.M.A. Tais pačiais metais ji išleido ir pirmąjį savo solinį albumą pavadinimu „Optinė apgaulė“, kuris susilaukė puikių įvertinimų.

„Geras koncertas – toks, apie kokį dar kurį laiką galvoju. Noriu, kad šie būtų tokie. Scenoje galiu būti ir lyriška, ir klube „hei-ho“ šūktelėti. Kokios nuotaikos bus ši programa, kol kas tegul lieka paslaptis. Bet manau, kad ji patiks tiems, kurie mane girdėjo „Empti“, „Pieno lazeriuose“ ar džiazo koncertuose. Aš labai tikiu tuo, ką darau. Šias dainas labai norėjau pagaliau parodyti, be to, tai pirmas kartas, kai pati esu projekto lyderė ir pagrindinė sumanytoja, organizuoju repeticijas, pati kuriu visas melodijas ir tekstus. Tai man – visiškai naujas iššūkis“, – šypsosi dainininkė.

Į solinius kūrinius Giedrė sudėjo asmeninius išgyvenimus ir kasdienes istorijas – visos jos dainos yra susijusios su dviejų žmonių santykiais.

Giedrė - vokalas
A. Polevikov - klavišiniai
D. Rudis - būgnai
V. Nivinskas - kontrabosas

Renginio dieną bilieto kaina 20 € (su LSP 5 €), perkant prieš koncertą prie durų. Atsiskaitymas tik grynais.

Geltonos Sofos Klubo nariams 5€ Tapk Klubo Nariu!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Giedrė Moss S 2016-12-11 19:00 Geltonos Sofos klubas, Vilnius 12.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00val.
Renginio trukmė: 1val.
Pertraukos: nėra.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą).
Nuolaidos: netaikomos.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šeimyniškių g. 23 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Artoteka, VšĮ
Šeimyniškių g. 23 Vilnius