Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gitaros Magija

Š 2016-12-10 18:00
Klaipėdos universiteto koncertų salė, Klaipėda
9.00 - 11.00
Klaipėdos universiteto Menų akademija koncertu salė

Gruodzio 10 d. 18 val.

GITAROS MAGIJA

Valerio Chacon

Muzikinę Ispanijos kultūrą bene geriausiai atstovauja flamenko menas. Šio stiliaus muzika, kilusi iš Andalūzijos regiono, pastaraisiais dešimtmečiais išgyvena tikrą renesansą ir netruko išpopuliarėti visame pasaulyje. Todėl nenuostabu, kad flamenko virtuozų vis daugėja ir kitose šalyse, ne tik gimtojoje Ispanijoje.


Lietuvoje viešintis Valerijus Čaikonas išgarsėjo dar 1990 m., kai tapo tarptautinio gitaros konkurso Krokuvoje laureatu bei pelnė specialųjį žiūrovų prizą už artistiškumą. Nuo tada Valerijus Čaikonas koncertuoja visame pasaulyje, dalyvavo ne viename flamenko festivalyje. Už virtuozišką techniką, stiprų ir kokybišką garsą, didžiulį temperamentą bei ryškias melodines improvizacijas gitaristas yra gerbiamas netgi Ispanijos atlikėjų, su kuriais daug bendrauja, semiasi patirties ir drauge muzikuoja.
Koncertuose V. Čaikinonas groja tiek vienas, tiek ir su kitais atlikėjais, o pastaruoju metu dažniausiai su kitu Espanijos "flamenkistu" El Marito. Savo programose jie atlieka žymiausių Ispanijos gitaros virtuozų (Paco de Lucia, Paco Peña, Vicente Amigo ir kt.) kompozicijas, improvizuoja įvairių flamenko žanrų (tarantelos, soleares, tangos, alegrijos, fandango, rumbos) temomis.


Valerio Chacon (flamenko gitara)
Xenia Chacon (kachonas)
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Gitaros Magija Š 2016-12-10 18:00 Klaipėdos universiteto koncertų salė, Klaipėda 9.00 - 11.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 17:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos:
- 20% studentams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
K. Donelaičio g. 4, Klaipėda Klaipėda Lietuva
Organizatorius