Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gundymas lietuje

S 2016-12-18 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
17.80 - 50.00

ŠOU LIETUJE

Gruodžio 18 dieną „Compensa“ salėje liesis tikras lietus, kuriame savo nepakartojamą šou surengs Sankt Peterburgo šokio teatro trupė „Gundymas“ („Iskušenije“).

Teatro spektakliai pripažintai sužavėjo jau daugiau nei 80 Europos miestų žiūrovus. Trejus metus iš eilės buvo pripažinti „Geriausiu Rusijos projektu“.

Šokio trupėje -10 nerealių šokėjų, kurių kiekvienas –unikalus. Trupėje sutinkame klasikinio baleto artistus, hip-hopo ir breiko  virtuozus, akrobatus ir netgi gimnastus, pradėjusius savo karjerą nuo vaikystės.

Kiekvienas jų ne tik šokėjas, tačiau ir puikus aktorius, scenoje sujungiantis ne tik šokį, bet ir pateikiantis  visą atliekamo numerio emocijų spektrą-nuo lyrikos iki gundančio interaktyvaus bendravimo su žiūrovais. Ir visa tai su beribiu energetikos užtaisu, kuris priverčia net paskutinėje eilėje sėdintį žiūrovą krūpčioti juntant begalinę šokėjo energiją.

Pirmą kartą Vilniuje –Sankt Peterburgo šokio teatras „Iskušenije“ parodys savo naujausią ir geriausią spektaklį- „Šou lietuje“.

daugiau informacijos   http://iskushenie.su/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Gundymas lietuje S 2016-12-18 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 17.80 - 50.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Renginys N-12.
Nuolaidos:
visiems bilietams 30%

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius