Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

GYVENIMAS KAIP FILMAS

S 2017-05-21 16:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Įvykęs renginys
Gegužės 21 d., sekmadienis, 16 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

GYVENIMAS KAIP FILMAS

CHRIS RUEBENS,
gitara, ukulelė, vokalas
VYTAUTAS MIKELIŪNAS, smuikas
NERIJUS BAKULA, akordeonas
VYTIS NIVINSKAS, kontrabosas

Programa
Muzika iš P. Almodóvaro, E. Kusturicos, S. Spielbergo, brolių J. ir E. Coenų ir kt. kino filmų.


„Originali, konkrečiam filmui sukurta muzika suteikia ypatingos energijos. Melodijos ne tik atspindi filmo nuotaiką, bet ir pačios pasakoja atskirą istoriją.“, – sako charizmatiškasis belgų gitaristas, kompozitorius,  grupės „Chris Ruebens Ensemble“ įkūrėjas ir lyderis Chrisas Ruebensas.

Ch. Ruebenso kūrybiniam ir atlikimo stiliui būdinga puiki akademinė mokykla. Čia persipina įvairiausios – klasikinės, džiazo, bliuzo, rytietiškos, braziliškos, word ir kt. muzikos srovės, kompozicijose girdimi egzotiški skirtingų kultūrų garsovaizdžiai, patalpinti plačiame improvizacijų lauke. Atlikėjas kiekvienai programai sugalvoja kokią nors mažą, kūrybai įkvepiančią istoriją. Tad ir naujai pristatomos programos „Gyvenimas kaip filmas“ istorija susidėlios iš garsiausių režisierių sukurtų filmų muzikos, kuri, pasak Ch. Ruebenso, yra ištisas, už kadro slypintis, muzikos pasaulis. Kompozicijas iš kino filmų dainų bei instrumentinių melodijų virtuoziški ansamblio atlikėjai išmoningai papildys teatrališkomis aprangos detalėmis bei lengvu humoru.

Ch. Ruebenso ansamblio kūrybiniame „bagaže“ jau įrašytos tokios programos kaip „Café de Paris“, „Karavanas“ ir kt. Kurdamas neįprastam, vienijančiam skirtingų žanrų atstovus, ansambliui, universalusis atlikėjas tęsia dar paauglystėje pradėtas paieškas: nuo 17 metų jis grojo ir dainavo keliose bliuzo, roko, pop- ir disko muzikos grupėse, mokėsi groti fliugelhornu, baritono ragu ir ilgus metus muzikavo pučiamųjų ansamblyje. Plačiame atlikėjo interesų lauke visuomet buvo svarbus dėmesys teatro bei muzikos sintezei.

Profesionalias gitaros studijas Ch. Ruebensas baigė Leveno muzikos institute (Belgija), kur vėliau įgijo ir kamerinės muzikos magistro diplomą bei šiuolaikinės ir postmoderniosios muzikos specializaciją. Nuo 2008-ųjų metų gitaristas gyvena Lietuvoje, groja Baltijos gitarų kvartete.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
GYVENIMAS KAIP FILMAS S 2017-05-21 16:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Nemokamai įleidžiami vaikai iki 5 m. amžiaus.

Nuolaida:
- senjorams, studentams, moksleiviams, neįgaliesiems - 20 proc. (renginio vietoje pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- su OMNI ID kortele - 10 proc. (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Įmonės kodas 302719606