Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gyvo garso koncertas: Ištvan Kvik, ''Sare Roma'' bei kvintetas ''Giunter Light Orchestra''

K 2017-04-13 19:00
Vaidilos teatras, Vilnius
19.00 - 49.00
Gyvo garso koncertas, skirtas Tarptautinei romų dienai: čigoniškos muzikos burtai su charizmatiškuoju Ištvan Kvik, romų teatru „Sare Roma“ bei styginių kvintetu „Giunter Light Orchestra“

Balandžio 13-ąją Vaidilos teatre, minint Tarptautinę romų dieną, įvyks Lietuvoje gerai žinomo charizmatiškojo romų atlikėjo Ištvan Kvik bei romų teatro "Sare Roma" koncertas.

Temperamentinga ir gyvai atliekama romų muzika, kuri yra viena turtingiausių ir spalvingiausių pasaulyje, skoningai perteiks ugningą bei laisvės pojūčiu užburiančią romų dvasią. Čia skambės laukinių melodijų, aistros ir gyvenimo džiaugsmo kupina muzika.

Be unikalių Ištvano Kvik ir kitų atlikėjų balsų, ypatingą skambesį bei nuotaiką „Sare Roma“ pasirodymui suteiks styginių kvintetas "Giunter Light Orchestra", kurie savo subtilumu bei profesionalumu jau pavergė gerbėjų širdis visoje Europoje.

Šiemet uždegančios muzikos gerbėjų laukia malonios staigmenos -  koncerte pasirodys dainingasis romas Radži ir kylanti romų žvaigždė, baritonas Gopalas Michailovskis.

Scenoje taip pat matysite ir televizijos žiūrovų pamiltą Rūtą Elžbietą Mazurevičiūtę, kurios duetas su Ištvanu sujaudino ne vieną širdį.

„Mes kviečiame jus per muziką pažinti mūsų kultūrą, išgirsti mūsų skleidžiamą žinią, pajausti mūsų dvasią,“– nuoširdžiai sako dainininkas Ištvanas Kvik.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Gyvo garso koncertas: Ištvan Kvik, ''Sare Roma'' bei kvintetas ''Giunter Light Orchestra'' K 2017-04-13 19:00 Vaidilos teatras, Vilnius 19.00 - 49.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 8 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: Nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ Sare Roma
Pupinės g. 1B Vilnius
vaivapt@gmail.com
Įmonės kodas 302892031