Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Džigan

Pn 2017-01-27 21:00
Menų fabrikas Loftas
16.00 - 136.00
2017 metų, sausio 27 d., sostinės klubo „Loftas“ scenoje pasirodys žinomas hip-hop‘o ir R&B atlikėjas Džigan (GeeGun).

Atlikėjas dirba hip-hop‘o kryptimi, o žinomiausi jo darbai yra atlikti duetu su įvairiais atlikėjais – Timati, Ana Sedokova, Julija Savičeva, Žana Friske ir kitais. Viena iš pačių sėkmingiausių Džigano kompozicijų yra daina „Отпусти“ (vert. Past. – „Paleisk“), kuri buvo įrašyta kartu su Julija Savičeva. Šios dainos klipo peržiūra Youtube.com portale viršijo 27 milijonų peržiūrų.

Vilniuje Džigan pristatys ypatingą programą, kurioje atliks savo pačias žinomiausias dainas bei pristatys savo naująjį, jau ketvirtąjį, albumą, simboliniu pavadinimu „Džiga“. Šiame albume yra viskas ką atlikėjas nusprendė papasakoti apie save, savo gyvenimą. Taip pat jame parodo savo naują skambesį bei stilių. Džiganas, išlieka ištikimas sau pačiam, išleidžia autobiografinius takelius – sąžiningus bei atvirus, pasakojančius apie svarbiausius dalykus atlikėjo gyvenime.

Vakaro svečiai:
- Ironvytas
- DJ MeCool
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Džigan Pn 2017-01-27 21:00 Menų fabrikas Loftas 16.00 - 136.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 20:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas:
asmenys iki 16 m. privalo būti lydimi pilnamečio asmens
Trukmė: 4 val.
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Švitrigailos g. 29 Vilnius Lietuva