Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TIMATI

Pn 2016-11-11 21:00
Pramogų arena
32.00 - 62.00
2016 m. lapkričio 11 d. Timati atvyksta į Lietuvą su grandioziniu koncertu, kuris įvyks Vilniaus „Pramogų arenoje“. Nepraleiskite išskirtinės progos pamatyti šį nepakartojamą šou!

Timati pristatys savo naująjį albumą „Olimp“ – tai asmeninis atlikėjo iššūkis, jo nepasiekta viršūnė.

Hip hop‘o ir R‘n‘B stiliaus, lyriškos, nuoširdžios, sarkastiškos, pašiepiančios, gyvos dainos bei muzika atrado kelią į milijono žmonių širdis. Šiandien reperis Timati pripažintas savo žanro lyderiu. Jis yra prodiusavimo centro „Black star“ įkūrėjas ir savininkas, jis tapo pavyzdžiu ir orientyru jaunimui, propaguodamas sveiką gyvenimo būdą, nuoširdžius ir atvirus jausmus bei emocijas ir suteikė galimybę daugeliui jaunų atlikėjų atrasti save ir tapti naujos kartos žvaigždėmis.

Šiais metais Timati pasieks naujas aukštumas. Nauja koncertinė programa „Olimp“ parodys visą atlikėjo kūrybinę galią, per daugelį metų sukauptą patirtį Hip hop‘o ir R‘n‘B stiliaus muzikoje. Žiūrovams tai yra išskirtinė galimybė susipažinti su Timati emocijomis, savo akimis pamatyti didelio masto šou, išgirsti kokybišką gyvo garso koncertą ir pajusti begalinę atlikėjo energiją.

Nepraleiskite progos savo ausimis išgirsti tokius hitus kaip „Баклажан“,  „Ключи от рая“, „Дерзкая“, „Где ты, где я“ ir daug kitų dainų iš jo naujo albumo „Olimp“.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
TIMATI Pn 2016-11-11 21:00 Pramogų arena 32.00 - 62.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:30
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (kontrolės metu pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos:
-15% nuolaida visiems bilietams tik spalio 27d.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Ąžuolyno g. 9 Vilnius Lietuva