Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

HORNDOGZ (Prancūzija) Kaunas Jazz 2017

Pn 2017-04-28 23:00
Restoranas - klubas Combo, Kaunas
13.00
„Instrumentinis džiazas ir ne tik, muzika, pagal kurią neįmanoma nešokti“, - taip prisistato prancūzai „HornDogz“, kurių ištakos siekia dar paskutinį praėjusio amžiaus dešimtmetį.

Būtent tuomet kultinėje Prancūzijos grupėje „Malka Family“ susibičiuliavo saksofonistas  Ericas „Shraa" Rohneris ir trimitininkas Gillesas „C-Freak” Garinas. Jų draugystė persikėlė ir į kitus muzikinius projektus – muzikantai kartu grojo tokiose grupėse kaip „Taudi Symphony“ ar „Gréements de Fortune“, kurioje iki šiol šeštadienio vakarais muzikuoja populiariame TV šou „Salut les Terriens”.

Lemiamas postūmis suburti grupę „HornDogz“ atėjo 2010-aisiais, kai šie talentingi ir linksmi „pūtikai“ buvo pakviesti gastroliuoti kartu su patrakusia JAV fanko muzikos legenda George'u Clintonu.

Po šio pašėlusiai sėkmingo turo prie dueto prisijungė gitaristas Rico „Adiko“ Kerridge'as – trijulė pasivadino „HornDogz“ ir netrukus pradėjo skleisti savo energingos, užkrečiančios muzikos virusą.

Rekomendacijų ilgai ieškoti neteko – jau debiutinį grupės albumą „#WOOOF” įrašyti padėjo legendinis Jameso Browno grupės trombonininkas Fredas Wesley, žymus britų reperis Ty, muzikos gurmanams gerai žinomas JAV muzikantas Amp Fiddler ir kitos garsenybės.

Išradingą grupės muziką lydi ne mažiau „stogą raunantys“ pasirodymai – kai kuriuose jų, kaip ir albumo viršelyje, „HornDogz” pasirodo su šunų kaukėmis. Viena, dėl ko abejoti neverta, yra tai, kad ši naktis klube „Combo” bus išties karšta.

„HornDogz“ klipas „Movin' On“: https://youtu.be/ZrRGgw8paX8
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
HORNDOGZ (Prancūzija) Kaunas Jazz 2017 Pn 2017-04-28 23:00 Restoranas - klubas Combo, Kaunas 13.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 22:00
Renginio trukmė: 3:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Raudondvario pl. 107 Kaunas Lietuva
Organizatorius
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Rotušės a. 29 44033 Kaunas
festival@kaunasjazz.lt
Įmonės kodas 135977836
PVM kodas LT359778314