Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

III Festivalis ''Kalėdinis Vilnius'' Vien tik Piazzolla

Pr 2016-12-26 17:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius
10.35 - 25.00
III Festivalis “KALĖDINIS VILNIUS”

VIEN TIK PIAZZOLLA

Dalia Dėdinskaitė, smuikas
Gleb Pyšniak, violončelė
Baiba Osina, fortepijonas
Marius Šinkūnas, vibrafonas


Jau antrąją šv. Kalėdų dieną startuosiantis III festivalis ,,Kalėdinis Vilnius" žada netikėtumų ir puikios muzikos kupiną savaitę. Atidarymo koncertas nusimato ypatingai karštas, kadangi skambės aistringoji Astoro Piazzolla muzika. Gruodžio 26 dieną Vilniaus Rotušėje argentinietiško tango garsai liesis nevaržomai, o neįprastas vibrafono, smuiko, violončelės ir fortepijono derinys leis jau visų gerai pažįstamiems Astor Piazzolla opusams nuskambėti visiškai naujai. Pagrindinis programos akcentas - ,,Metų laikai", kuriuos klausant galėsite apmąstyti besibaigiančius metus ir pasvajoti apie ateinančius, be to girdėsite ir daug kitų širdžiai mielų ir pažįstamų kūrinių. Šventinę programą Lietuvos publikai pristatys vibrafono virtuozas Marius Šinkūnas, tarptautinį pripažinimą pelnę violončelininkas Gleb Pyšniak ir smuikininkė Dalia Dėdinskaitė bei latvių pianistė Baiba Osina.

DALIA DĖDINSKAITĖ yra viena ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos smuikininkių, respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatė. 2010-aisiais Dalia laimėjo pagrindinį prizą tarptautiniame konkurse Vokietijoje „Violine in Dresden“, po kurio buvo pakviesta atlikti L. van Beethoveno koncertą smuikui prestižiniame festivalyje „Dresdner Musikfestspiele 2012“. D. Dėdinskaitė koncertavo daugelyje Europos valstybių, JAV ir Naujojoje Zelandijoje, griežė solo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, „Dresdner Kappelsolisten“ ir Drezdeno „Carl Maria von Weber“ simfoniniu orkestrais, diriguojant Sauliui Sondeckiui, Juozui Domarkui, Georgui Mark ir kt. Daugiau informacijos: www.dalia-dedinskaite.com

Dar būdamas 14 metų GLEB PYŠNIAK kaip solistas debiutavo su Lietuvos kameriniu orkestru (dirigentas prof. Saulius Sondeckis) Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Šiandien legendinės violončelininkės Natalijos Gutman auklėtinis pasirodo garsiausiose pasaulio salėse, tokiose kaip Vienos „Musikverein“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Maskvos konservatorijos Didžiojoje salėje, pasirodė solo su Maskvos konservatorijos simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Porto simfoniniu orkestrais ir kt. Aukščiausius įvertinimus muzikas pelnė reikšminguose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Daugiau informacijos: www.glebpysniak.com

Baiba Osina – ryški latvių pianistė, gimusi ir pradėjusi savo muzikinį kelią Rygoje. Baiba studijavo Latvijos muzikos akademijoje, o magistro studijas tęsė Vienos muzikos universitete žymaus austrų pedagogo Stefan Arnold klasėje, kurią baigė su pagyrimu. Baiba kaip solistė aukščiausius įvertinimus pelnė Nacionaliniame Latvijos konkurse Rygoje bei Tarptautiniame N. Rubinšteino pianistų konkurse Paryžiuje, o kamerinių ansamblių sudėtyse pelnė prizines vietas tarptautiniame kamerinės muzikos konkurse Tesalonikuose, Graikijoje bei J. Windisch konkurse Vienoje, Austrijoje. Studijų metu Baiba buvo apdovanota „Vienna Beethoven Society“ bei „Victor Bunzl“ fondų stipendijomis. Šiuo metu pianistė gyvena Vienoje - ji akompanuoja legendinio austrų muziko Heinrich Schiff violončelės klasėje bei nuolat koncertuoja įvairiose Europos šalyse.

MARIUS ŠINKŪNAS – daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, vienintelis profesionalus Lietuvoje vibrafonininkas, savo žinias gilinęs Prancūzijoje, JAV, daug laiko gyveno ir mokėsi Japonijoje. Reguliariai veda vibrafono meistriškuno pamokas Sankt Peterburgo meno licėjuje. Koncertuoja su džiazo, šiuolaikinės ir klasikinės muzikos atlikėjais.Vilniuje Balio dvariono muzikos mokykloje yra atidaręs pirmąją vibrafono klasę Baltijos šalyse. Pastaruoju metu vibrafonininkas ne tik aktyviai koncertuoja, dirba pedagoginį darba, bet ir veda muzikines radijo laidas per LRT KLASIKOS programą.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
III Festivalis ''Kalėdinis Vilnius'' Vien tik Piazzolla Pr 2016-12-26 17:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius 10.35 - 25.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 16:30 val.
Trukmė: 60 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Nuolaidos:
studentams, moksleiviams - 10proc.
senjorams, neįgaliesiems - 15 proc.
Su Daily Card kortele - 10 proc. nuolaida (Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)
Su OMNI ID kortele - 10 proc. nuolaida (Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius