Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Infiltrators (LT), Fire! Orchestra (SE)

Pn 2017-10-13 19:00
Rusų dramos teatras, Vilnius
21.00 - 31.00
Vilnius Jazz 2017: Infiltrators (LT), Fire! Orchestra (SE)

Infiltrators (Lithuania)

Dmitrij Golovanov - piano, keyboards
Jan Maksimowicz - sax
Arkady Gotesman - drums, percussion

Lietuvai jubiliejiniame festivalyje atstovaus vienas įdomiausių šiandien džiazo trio „Infiltrators“, suvienijęs tris talentingus eksperimentuotojus -  klavišininką  Dmitrijų Golovanovą,  saksofonininką Janą Maksimovičių ir perkusininką Arkadijų Gotesmaną.

Bandyti įvilkti jų muziką į žanro drabužį reikštų sumenkinti čia ir dabar  kuriamą stilingą improvizacijos stebuklą. Tai procesas, kurio neįmanoma atkartoti, sustabdyti ir paaiškinti. Muzikantams nardant po laisvojo džiazo stichiją visi išankstiniai su jais siejami stereotipai sudūžta kaip bangos į molą. Bet svarbiausia – klausytojai tampa neatskiriama jų pasaulio dalimi.

Išradingumas, kūrybingumas, perfekcionizmas - skiriamieji šio trio bruožai. Visų jo narių biografijos įspūdingos. Jie svariai reiškiasi įvairių krypčių muzikos projektuose ir solo.

Fire! Orchestra (Sweden)

Sofia Jernberg - voice
Anna Lindal - violin
Leo Svensson - cello
Josefin Runsteen – violin, percussion and voice
Katt Hernandez – violin
Per Texas Johansson - clarinets
Christer Bothén- clarinets
Isak Hedtjärn – Bb clarinet
Alexander Zethson - piano
Susana Santos Silva - trumpet
Mats Gustafsson - baritone sax
Johan Berthling - basses
Andreas Werliin – drums
Mikael Werliin – sound

Festivalio bei Lietuvos džiazuomenės numylėtinis, vienas iškiliausių Europos improvizuotojų švedų saksofonininkas ir kompozitorius Matsas Gustafssonas šį kartą atveš griausmingiausią savo kolektyvą – „Fire! Orchestra“, kurio ekspresija, kūrybingumas, beprotiškas muzikos stilių ir žanrų lydinys išmuša klausytojus iš vėžių, kad ir kokio triuškinamo poveikio jie tikėtųsi. Tai bebaimių XXI amžiaus novatorių kūryba!

2011 metų pabaigoje M.Gustafssonui, bosininkui Johanui Berthlingui ir garsininkui Andreasui Werliinui kilo idėja išplėsti jų trio „Fire!“ iki 28 narių orkestro, sukvietus bičiulius švedus, grojančius džiazą, roką ir improvizacinę muziką. Jau 2012-ųjų sausį orkestras išleido debiutinį albumą „Exit!“, kitas dvi žiemas keliavo po Skandinaviją, o netrukus prisistatė ir kitų Europos kraštų festivaliuose. Antrasis orkestro albumas „Enter“ (2014) iškopė į viršutines eilutes geriausių roko ir džiazo leidinių sąrašuose.

„Fire! Orchestra“ lyderis M.Gustafssonas per daugiau kaip 30 metų trunkančią karjerą įsiamžino šimtuose albumų su dešimtimis skirtingų grupių, jo vardas neatsiejamas nuo daugiau kaip 20 kolektyvų istorijos.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Infiltrators (LT), Fire! Orchestra (SE) Pn 2017-10-13 19:00 Rusų dramos teatras, Vilnius 21.00 - 31.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: likus 30 minučių iki renginio pradžios
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
J. Basanavičiaus g.13 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Vilniaus džiazo festivalis''
VšĮ ''Vilniaus džiazo festivalis''
P. Skorinos g. 16 – 2 Vilnius
Įmonės kodas 126271935