Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Iš smuiko aukso fondo | Dalia DĖDINSKAITĖ, Aki MAEDA

K 2017-12-28 18:30
Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius
11.40 - 14.00
IV Festivalis “KALĖDINIS VILNIUS”

“Iš smuiko aukso fondo”

Dalia DĖDINSKAITĖ, smuikas (Lietuva-Austrija)
Aki MAEDA, fortepijonas (Japonija)

Programa:
E. Chausson “Poema” op. 25
E. Grieg Sonata smuikui ir fortepijonui Nr. 3 op. 45
C. Saint - Sans “Introdukcija ir Rondo Capriccioso”

Į Lietuvą koncertuoti sugrįžta labai laukiamas lietuvės ir japonės duetas su romantiška smuiko ir fortepijono programa. Per amžius gyvuojantys muzikos šedevrai, šventinė atmosfera, jauki, kamerinė muziejaus aplinka bei aukščiausio profesionalumo atlikimas neabejotinai taps puikia dovana Jums ir Jūsų artimiesiems.


DALIA DĖDINSKAITĖ yra viena ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos smuikininkių, respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatė. Nuo 2017 metų - didžiausio pasaulyje muzikos universiteto Vienoje įžymaus austrų profesoriaus Christian Altenburger klasės asistentė. 2010-aisiais Dalia laimėjo pagrindinį prizą tarptautiniame konkurse Vokietijoje „Violine in Dresden“, po kurio buvo pakviesta atlikti L. van Beethoveno koncertą smuikui prestižiniame festivalyje „Dresdner Musikfestspiele 2012“. D. Dėdinskaitė koncertavo daugelyje Europos valstybių, JAV ir Naujojoje Zelandijoje, griežė solo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, „Dresdner Kappelsolisten“ ir Drezdeno „Carl Maria von Weber“ simfoniniu orkestrais, diriguojant Sauliui Sondeckiui, Juozui Domarkui, Georgui Mark ir kt. Daugiau informacijos: www.dalia-dedinskaite.com

AKI MAEDA gimė Japonijoje, kur nuo mažens pradėjo mokytis fortepijono ir smuiko spe-cialybių paraleliai. Stodama į Kyoto menų universitetą, Aki pasirinko fortepijoną, kuris 2008-aisiais ją atvedė į Europos muzikos sostinę Vieną. Čia ji studijavo Vienos muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete profesoriaus Roland Keller klasėje, o 2015-aisiais apsigynė magistro diplomą su pagyrimu. Kaip solistė Aki užėmė prizines vietas Elena Rombro-Stepanow bei Dr. Josef Dichler konkursuose Vienoje, o tarptautiniame Prancūzi-joje vykstančiame konkurse „Ile de France“ pasiekė finalinį turą. Aki pasirodė svarbiausiose Japonijos ir Austrijos koncertų salėse, tokiose kaip Vienos Musikverein ir Konzerthaus, ji yra nuolat kviečiama koncertuoti įvairiuose Europos muzikos festivaliuose bei akompanuoti tarptautiniuose konkursuose, tokiuose kaip Fritz Kreisler smuikininkų konkurse Vienoje, Bled festivalio konkurse Slovėnijoje bei Orpheus muzikos akademijoje. Muzikavimo subtilybių Aki sėmėsi iš daugelio pasaulio fortepijono meistrų, tačiau svarbi-ausias pamokas jai dovanojo Elena Richter bei Paul Badura-Skoda.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Iš smuiko aukso fondo | Dalia DĖDINSKAITĖ, Aki MAEDA K 2017-12-28 18:30 Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius 11.40 - 14.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:

- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Goštauto g. 1 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
Įmonės kodas 303224736