Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Jaroslavas Sumiševskis ir grupė ''Mahor Band''

K 2016-11-24 19:00
Vilniaus kongresų rūmai
20.00 - 51.00
Pirmą kartą Vilniuje - Jaroslavas Sumiševskis - tikra sensacija Rusijos estradoje!

Lapkričio 24 d. Kongreso Rūmų scenoje pasirodys Jaroslavas Sumiševskis-dainininkas, muzikantas, TV laidų vedantysis, liaudies artistas internete!

Šiandien, tai vienas iš kviečiamųjų artistų Rusijoje ir už jos ribų. Kiekvienas Sumiševskio koncertas - tai nekintantis anšlagas, o praėjus neilgam  laikotarpiui - žiūrovų pageidavimas pakartoti gastroles jų mieste. Jaroslavas Sumiševskis ne tik dainuoja apie meilę, jis užkariauja gerbėjus savu unikaliu tembru ir charismu. Po šio dainininko pasirodymo, neimanoma į  jį neisimylėti . Pirmarūšies  vietinės estrados gerbėjų laukia visos populiariausios dainos “ Sniegas” , “ Alėna”, “ Neverki”,” Pati mylimiausia moteris”.

Jaroslavas Sumiševskis gimė Šahtėrsko mieste (Sahalino srityje) 1983m. spalio mėn. 18 d.

1997m. Jaroslavas sėkmingai baigė vaikų muzikinę mokyklą, kurioje patyrę pedagogai išmokė talentingą berniuką puikiai groti bajanu.Po trejų metų Jaroslavas baigė ir paprastą vidurinę mokyklą.

Po to, kai mokslo metai baigėsi , jis nusprendė , kad atėjo laikas pasirinkti savo gyvenimo kelią. Su šiluma prisimindamas muzikinę mokyklą , jis pasirinko muziką savo viso gyvenimo reikalu. Jaroslavas Sumiševskis įstojo  į choro-dirigentų meno mokyklą Sahaline.(Pietų Sahalinskas). Mokslo metų eigoje jau pilnai parodė savo talentą-dalyvaudamas sryties muzikiniuose konkursuose, užimdamas pirmąsiąs vietas ir užkariaudamas žiūrovų meilę, pasirodydamas vyriausybiniuose koncertuose.

Po  meno mokyklos Jaroslavas Sumiševskis priima sprendimą persikelti į didmiestį su didesnėmis galimybėmis - į Maskvą. Jis įstoja į Maskvos Valstybinio Meno ir  Kultūros Universiteto vokalinį fakultetą , kurį sėkmingai baigė 2009 m.

Jaroslavas gana greit įsigyvendino Maskvoje. Pasirodydamas korparativuose, dainuodamas dainas….. Vienu momentu jis nutarė, kad atėjo laikas užsiimti, kažkuo rimtesniu. Taip gimė naujas  realiti- šou  ” Tautinis machoras”. Šio šou esmė tame, kad Jaroslavas  savo pasirodymo metu ieško talentingų atlikėjų baruose ir restoranuose visoje Maskvoje. ” Tautinis machoras” labai greit įgijo populiarumą ir surado savo auditoriją.

Informacija telefonu: +370 670 26 109
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Jaroslavas Sumiševskis ir grupė ''Mahor Band'' K 2016-11-24 19:00 Vilniaus kongresų rūmai 20.00 - 51.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30 val.
Trukmė: -
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Nuolaidos: nėra
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva