Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Jessy Lanza (Hyperdub, CA)

K 2017-03-23 20:00
Kultūros baras KABLYS , Vilnius
Įvykęs renginys
Kanados elektroninės muzikos spindulys pagaliau ir Vilniuje. Dar viena pamatytina atlikėja, modernaus R&B kūrėja ir įtakingos britų leidyklos „Hyperdub“ globotinė Jessy Lanza. Ši sparčiai kylanti kanadietė, patikrinta didžiųjų scenų ir festivalių, kovo 23 d. pirmą kartą atvyksta į Lietuvą.

Faktai, kad ji tapo šių metų „BBC Radio 1” rezidente ir ne kartą dalinosi viena scena su „Caribou“, mus nupirko maždaug per 5 minutes. Kanadietės talentais ir BBC pasirinkimais greičiausiai abejoti nereikia.

Koncertas – diskoteka! Ketvirtadienį – palankią atradimams dieną. Tikėkis išlaikytos elektronikos, modernaus R&B, puikaus kanadietės balso aukštam registre ir dar ten visko.

Apie Jessy Lanza

Jessy Lanza užaugo muzikantų šeimoje ir paveldėjo įspūdingą tėčio sintezatorių kolekciją. Šiandien net 7 sintezatoriai ir įvairios ritmo mašinos užima visą jos įrašų studijos plotą gimtajame Hamiltone. Vaikystėje ji išmoko skambinti pianinu ir groti klarnetu. Klasikinė muzika tuo metu buvo labai svarbi jos gyvenimo dalis. Šio koncerto herojė kadaise studijavo džiazą ir yra diplomuota muzikos istorikė.

Šiandien ji puikiai išmano garso dizainą ir muzikos technologijas. Muzikos kritikai jos vokalinius sugebėjimus lygina su Sade, grupės „Cocteau Twins“ ir Aaliyah balsais. Akivaizdu, kad jai rūpi moterų statusas muzikos industrijoje, o gyvas jos pasirodymas – savotiškas manifestas.

Jessy Lanza iki dabar šlovina visi didieji muzikos gigantai – „Pitchfork“, “Resident Advisor”, „Fact Magazine”, “Mixmag“, „NME“, „Spin“, „Clash Music“, „Q Magazine“ ir daugelis kitų. Škotų profesorius ir „Hyperdub“ bosas Kode 9 yra didelis jos talento gerbėjas. Ji taip pat įdainavo jau minėtų „Caribou“ kūrinį „Second Chance“, darbavosi su Ikonika, DJ Spinn ir Morganu Geistu. Net Matthew Dear patikėjo jai sukurti oficialų jo dainos remiksą.

Debiutinis Jessy Lanzos albumas „Pull My Hair Black“ buvo puikiai sutiktas kritikų ir pelnė jai pasaulinį pripažinimą. Tik praėjusių metų gegužę išleistas antrasis jos albumas „Oh No“ taip pat pateko į geriausių metų albumų sąrašus. Už tai ji turėtų būti dėkinga savo įrašų partneriui Jeremy Greenspanui iš „Junior Boys“, kuris išgrynino jos skambesį. Abu studijiniai Jessy Lanza albumai buvo nominuoti prestižiniam „Polaris“ muzikos prizui. Jis skiriamas geriausio albumo, išleisto Kanadoje, autoriui.

Jessy Lanza viešnagę Vilniuje pristato muzikos agentūra „8 Days A Week”. Dar vienas gražus mūsiškių bookingas ir gerų koncertų tąsa. Praėjęs kartas „Kablyje“ jiems net labai pavyko – suomis Jaakko Eino Kalevi iš Vilniaus išvažiavo daugiau nei patenkintas.

www.jessylanza.com
www.instagram.com/jessy.lanza

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/636559363197492/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Jessy Lanza (Hyperdub, CA) K 2017-03-23 20:00 Kultūros baras KABLYS , Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 3:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N18
Nuolaidos: netaikomos

BIlietai brangs!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kauno g. 5 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Aštuntas elementas UAB
Aštuntas elementas UAB
Viršuliškių g. 53B-7, LT-05126 Vilnius
bookings@8dw.lt
Įmonės kodas 303339069
PVM kodas LT100009899315