Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

JOHANNA JUHOLA & Imaginary Friends | Suomija. Muzikos iliuzijų ir šviesų šou

Pn 2017-11-10 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
8.20 - 24.00
JOHANA JUHOLA & Imaginary Friends (akordeonas, Suomija)
Valo Virtanen (vaizdo projekcijos)
Hannu Oskala (garso dizainas)

Suomijos akordeono princesė Johanna Juhola ir gimtinėje, ir Europoje yra tokia populiari, kad jai patikėta atidaryti Helsinkyje 2007 metais vykusią Euroviziją. Šios fenomenalios atlikėjos įvaizdis, primenantis Pepę Ilgakojinę bei jos žaismingi muzikiniai pasakojimai, lydimi įtaigios garso režisūros bei išradingų projekcijų, žiūrovą nukelia į vaizduotės užribius ir įkrauna džiugesio baterijas.

Johannos Juholos kūrybos ir grojimo maniera peržengia bet kokias stilių ir žanrų sienas,- vaizdžiai tariant, jos meistriškumas tiesiog plevena virš bet kokio apibrėžtumo. Kerinčiai besišypsanti virtuozė garsais ir vaizdais žongliruoja taip, kad tampa nebeįmanoma ir net nebesinori atskirti, kiek jos pasirodyme yra autoironijos ir kiek – vaikiškumo.

Jos kompozicijose persipina paraleliniai argentinietiško ir suomiško tango pasauliai, atvedantys prie melancholiškų šiaurietiško folkloro ištakų ir susiliejantys su saulėta ir flirtuojančia pop muzika bei iškalbinga elektronika. Jos istorijos pasakoja išgalvotus nuotykius, pavyzdžiui, apie meilės romaną tarp vairuotojo ir navigacinės įrangos, apie šlubą tango šokėją, dainuojantį banginį ar begemotą šokių aikštelėje.

Suomijos scenoje Johanna Juhola gerai žinoma dėl savo bendradarbiavimo su tokiomis grupėmis kaip Tango-orkesteri Unto, Las Chicas del Tango, Troka ar Spontaani Vire, taip pat gausiu būriu atlikėjų. Ji stebina savo energija ir našumu: leidžia muzikinius albumus, koncertuoja tarptautinėse scenose, nuolat kuria muziką teatrui, cirkui, filmams, televizijai bei savo projektams, kuriuose siekia atskleisti visą akordeono potencialą ir plėtoti originalų stilių.

Johannos Juholos muzikiniai ieškojimai prasidėjo jau vaikystėje, kai pianino pamokas ji iškeitė į švokščiančias akordeono dumples ir blizgius mygtukus. Būdama 22 metų ji laimėjo pirmąją vietą tarptautiniame A. Piazollos konkurse. Po dvejų metų ji vėl laimėjo A. Piazollos konkursą, jau kaip dueto su Milla Viljamma narė – netrukus atsirado ir debiutinis jųdviejų albumas "Piazolla Passage". 2006 metais atlikėja sulaukė didžiulio dėmesio kaip kompozitorė: išleido solinį albumą "Miette" bei prisidėjo prie  šiuolaikinės – klasikinės - tradicinės folk muzikos grupės „Troka“ kompaktinės plokštelės "Raharinki" kūrimo. Jos populiarumo kreivė ženkliai šoktelėjo aukštyn, kai 2007 metais milijonai žmonių visame pasaulyje pamatė jos kompoziciją "Fantasiatango", kuria ji atidarė Eurovizijos dainų konkursą Helsinkyje.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=EgsUbI2xAyg
https://www.youtube.com/watch?v=tgLlYUxCkBM

Renginio nuoroda: http://www.akordeonofestivalis.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
JOHANNA JUHOLA & Imaginary Friends | Suomija. Muzikos iliuzijų ir šviesų šou Pn 2017-11-10 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 8.20 - 24.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:10
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10 % su Daily Card kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 50 % nuolaida LAA nariams 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įveskite nario numerį)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
LIETUVOS AKORDEONISTŲ ASOCIACIJA
Vilniaus g. 39 Vilnius
Įmonės kodas 191972351