Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Jubiliejinis Ingos Valinskienės koncertas | KLAIPĖDA

Pn 2016-12-30 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
33.50 - 49.50
Jubiliejinis Ingos Valinskienės koncertas

Jos balsas – tarsi ausis glostantis aksomas. Jos muzika paliečia klausytojų širdis. Jau daugiau nei dvidešimt metų ji scenoje dovanoja save, savo jausmus ir su niekuo nesupainiojamo balso skambesį.

„Scenoje esu tikroji aš“, − prisipažįsta Inga Valinskienė.

Šie metai I. Valinskienei ypatingi – vienai žaviausių Lietuvos moterų sukanka 50 metų. Tai geriausia proga įteikti dovaną ištikimiausiems savo klausytojams ir švęsti drauge su jais – Ingos laukia Švyturio arena.

Jubiliejiniame Ingos koncerte skambės geriausios visų laikų dainos: „Būk šalia“, „Meilės muzika“, „Žvaigždė“, „Mūsų meilė – mūsų turtas“ ir daugelis kitų. Aksominio balso dainininkės gerbėjų laukia ir gurmaniška staigmena – kūriniai iš netrukus pasirodysiančio jos naujojo albumo.

Scenoje Ingai akompanuos orkestras „Vilnius Sinfonietta“, vadovaujama charizmatiškojo dirigento Vytauto Lukočiaus. I. Valinskienė dainuos su būriu garsių svečių, tad scenoje bus tikra šventė, kurioje laukiamiausiu jubiliejaus svečiu pasijus kiekvienas, net ir mažiausias klausytojas.

„Kviečiu Jus į ypatingą, nepamirštamą susitikimą. Labai Jūsų laukiu“, − prisipažįsta dainininkė.

Prie koncertų vedėjo vairo stos Ingos vyras Arūnas Valinskas. Simboliška – Arūnas buvo tas talento katalizatorius, paskatinęs išskirtinį balso tembrą turinčią žmoną dainuoti didžiojoje scenoje, yra parašęs jai ne vieną dainą.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Jubiliejinis Ingos Valinskienės koncertas | KLAIPĖDA Pn 2016-12-30 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 33.50 - 49.50
Svarbi informacija

"Ramirent“ klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose gali įsigyti iki iki 2016 10 31 imtinai

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Valius, UAB
Pranciškonų g. 4A-10 Vilnius