Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Juodojo humoro vakaras | Raseiniai

T 2017-04-26 18:00
Raseinių kultūros centras, Raseiniai
9.00

JUODOJO HUMORO VAKARAS
Raimondas Šilanskas ir Artūras Orlauskas

          Ar žinote, kad Artūras Orlauskas ir Raimundas Šilanskas yra juodojo humoro vakarų pradininkai Lietuvoje?  Ar žinot, kad jų pasirodymų klausėsi rekordinis žiūrovų skaičius ne tik Lietuvoje, bet ir Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Airijoje ir Anglijoj?  Ar žinote, kad tai jau antroji juodojo humoro magistrų programa? O jei jums trukdo gyventi davatkiška kaimynė, tiesiog nupirkit jai bilietus į Juodojo humoro vakarą ir problemos neliks. Laidotuvių ir gydymo išlaidos į bilieto kainą neįeina.  

Daugiau kaip prieš 17 metų neprilygstamieji komikai  – tarptautinių humoro festivalių laureatas Artūras Orlauskas ir Lietuvos anekdotų karalius Raimundas Šilanskas dalyvauja Juodojo humoro vakaruose be cenzūros. Artūras tuomet pradėjo „Bernelių užeigos“ vakaruose skirtuose tik vyrams, Raimundas - Kauno klube „Crazy house“. Vėliau kiekvieną vasarą jie pasikeisdami Šventosios klube „Titanikas“ ar Palangos klube „Laukiniai vakarai“ surengdavo ne vieną dešimtį tokių vakarų surinkdami pilnas sales nekastruoto humoro megėjų. Tokių renginių populiarumas didžiulis ir kasmet didėja, nes žmonės jau seniai nori išgirsti tikrą necenzuruotą anekdotą su visais „prieskoniais“. Pastaruoju metu tokiuose renginiuose pamėgo lankytis ir jaunas ir jau „panešiotas“ jaunimas, neišskiriant nei vyrų nei merginų. Laisvas liberalus žodis iš anekdotų meistro lūpų skamba naturaliai, taikliai, nevulgariai ir be abejo juokingai. O Lietuvoje komikų, kurie sugebėtu būtent taip meistriškai atlikti įvairaus žanro pokštus beveik nėra. Artūras šiuo atveju anekdotus paivairina stand up‘ais , o Raimundas savo nepaprasto gyvenimo istorijomis. „Juodojo humoro vakarai 2“ numatyti visoje Lietuvoje. Geriausių Lietuvos komikų  A.Orlausko ir R Šilansko patyrimas, meistriškumas ir profesionalumas akivaizdūs ir visi jau seniai tuo įsitikino. Bet nepamirškime, kad programa pastoviai atnaujinama ir tobulinama, juk anekdotų žanras platus ir neaprėpiamas, o galimybės panaudoti „aštrų“ žodelį dar platesnis, juolab, kad meistriškai improvizuoti abu artistai tikrai moka.  Silpnų nervų žiūrovams, dievobaimingiems, neščioms ir sovietinio mąstymo cenzoriams įėjimas kenkia sveikatai. Visi kiti neabejotinai praleis nestandartiškai žiauriai gerą laiką.  Tikro kieto ir necenzūruoto humoro mėgėjai turėtų paskubėti, nes pirmiesiems turo koncertams Kaune, Šiauliuose, Panevežuje ir Vilniuje bilietų neliko dar gerokai prieš dvi savaites iki koncertų. Bilietus galia įsigyti kultūros centrų kasose ir bilietai.lt  interneto tinklapyje. 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Juodojo humoro vakaras | Raseiniai T 2017-04-26 18:00 Raseinių kultūros centras, Raseiniai 9.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų.(Neužimant papildomos vietos)
Trukmė: 2 val. 
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vytauto Didžiojo g. 10 Raseiniai Lietuva
Organizatorius
Komiko teatras, VšĮ
Vinčių g. 2-64 Kaunas
Įmonės kodas 134959792
PVM kodas LT349597917